Yeşilpınar Halı Yıkama


Yeşilpınar halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel halı yıkama hizmetini sunuyoruz.

Bizi arayın, pişman olmayın!

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


yeşilpınar halı yıkama, yeşilpınar halı yıkama iletişim, yeşilpınar halı yıkama fiyatları, yeşilpınar halı yıkama telefon numarası


Yeşilpınar Halı Yıkama Fabrikası

Yeşilpınar’da onlarca halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Bu firmaların çoğunluğu işinin ehli olmayan, müşterileri sürekli mağdur eden, halıların kaybolmasına ve hatta çalınmasına sebep olabilen, merdiven altı işletmelerdir.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak Yeşilpınar başta olmak üzere, Alibeyköy Halı Yıkama, İmar blokları halı yıkama, Cengiz Topel halı yıkama, Çırçır halı yıkama, Güzeltepe halı yıkama ve Göktürk halı yıkama olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.


Yeşilpınar Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Yeşilpınar halı yıkama fabrikası iletişim bilgileri, telefon numarası ve whatsapp numarası aşağıda yer alan bilgilerimiz ile paylaşılmıştır.

Haftanın 7 günü bizi arayarak merak ettikleriniz hakkında bilgi sahibi olabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Halı Yıkama İşlemlerini Nasıl Yapmaktayız? 

Merkezi İstanbul’da bulunan ve neredeyse tüm Avrupa yakasına hizmet veren Işıl Halı Yıkama, halılarınızı yıkamadan önce, yıkarken, kuruturken ve size teslim ederken nasıl çalışmaktadır? Gelin bu aşamaları birlikte inceleyelim.

 1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
 2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
 3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
 4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
 5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
 6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
 7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
 8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
 9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Halı yıkama hizmetimizde binlerce memnun müşteri referansımız mevcuttur.
 • Yeşilpınar halı yıkama fabrikası olarak 15 yıldan fazla deneyime sahibiz.
 • Halılarınızı %100 garanti altına alarak yıkıyor, temizliyor, kurutuyor ve teslim ediyoruz.
 • Uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.
 • İşlemlerinizi hızlı ve detaylı olarak çözüyoruz, halılarınızı uzun süre bekletmiyoruz.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir