Muradiye Halı Yıkama


Muradiye halı yıkama fabrikası olarak en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel halı yıkama hizmetini sunmaktayız. Tüm Beşiktaş halı yıkama ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Muradiye Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Muradiye’de halı yıkama fabrikası iletişim bilgileri, telefon numarası gibi tüm içerikler aşağıda yer almaktadır.

Beşiktaş / Muradiye mahallesinde halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84

muradiye halı yıkama, beşiktaş muradiye halı yıkama, muradiye halı yıkama iletişim, muradiye halı yıkama fiyatları


Neden Muradiye Işıl Halı Yıkamayı Tercih Etmelisiniz?

  1. Uygun fiyatlara halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor & zebra yıkama, koltuk ve yatak yıkama hizmeti verir.
  2. Son teknoloji halı yıkama ve temizlik makinalarını bir arada, eş zamanlı olarak kullanır ve ürünlerde gerçek temizliği sağlar.
  3. Kullandığı tüm temizlik ilaçları ve yıkama şampuanları anti bakteriyel özelliğe sahip, %100 hijyen sağlayan ürünlerdir. Bu ürünleri özel firmalardan temin eder, fiyat olarak diğer temizleyicilerden yüksek olsalarda, sağlıklı ve hijyenik temizliği ancak bu ilaçlar sağlayabilir.
  4. Halı kurutma odalarında tam kapalı odalar ve vakumlu sistemler ile çalışır. Halılarınızda asla nem ve rutubet kokusu kalmaz, hijyenik bir kuruma sağlanır.
  5. Personeli güler yüzlü ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle yöneticisinden, personeline her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve bu doğrultuda haraket etmektedir.
  6. Halı veya diğer ürünlerinizin evinizden teslim alınması ve evinize geri teslim edilmesi gibi hizmetler tamamen ücretsizdir ve ekstradan bir servis ücreti maliyeti ile karşılaşmazsınız.
  7. Işıl Halı Yıkama belirli zaman periyotlarında özellikle eski müşterilerine indirim kampanyaları yaparak indirimli halı yıkama avantajları sağlar.

Muradiye Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halıdaki bir çok özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Muradiye halı yıkama fiyatları da bu kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

Örnek vermek gerekirse yıkanacak halının cinsi, türü, metrekaresi ve adeti gibi bilgilere göre halı yıkama fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Halılarınızı en doğru ve en uygun fiyatlara yıkatmak istiyorsanız bizi arayın!

Yaz, Kış, Bahar, Anneler Günü, Yılbaşı ve Bayramlara özel kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Beşiktaş’ta Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir