Şirintepe Halı Yıkama


Şirintepe halı yıkama fabrikamız, her zaman sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermeye hazırdır.

Şirintepe halı yıkama, şirintepe halı yıkama fiyatları, şirintepe halı yıkama iletişim

Şirintepe Halı Yıkama Firması

Kağıthane‘ye bağlı bir mahalle olan Şirintepe mahallesi, bir çok halı yıkamacıya ev sahipliği yapmaktadır. Merdiven altı tabir edilen bu halı yıkama firmalarından bazıları müşterilerin halılarının kaybolmasına, çalınmasına, başka birinin halısı ile karışmasına, yırtılmasına, deforme olmasına veya delinmesine sebep olabilmektedir.

Halı yıkama ciddiyet ve özen gerektiren bir meslek grubudur. Yıkama işlemi yalnızca lekeleri çıkartmak için değil, ayrıca halı yüzeyinde ve derinliklerinde hijyeni sağlamak içinde yapılmalıdır.

Halı Yıkama’da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama hizmetinde dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Bu konular halılarınızın güvenliği, kondisyonu, şekli, renkleri ve en önemlisi ise sizin sağlığınızı etkileyebilecek noktalardır. Bu konuları başlıca sıralamak ve açıklamak gerekirse;

 1. Halıların Güvenliği
  Halılarınızı teslim ettiğiniz firmanın halılarınızı sizin adınıza, adresinize ve iletişim bilgilerinize göre etiketlemesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Halıların kaybolması veya başka birinin halısı ile karışması gibi bir sorun bu yöntemle minimuma inecektir.
  Ayrıca halılarınızın çalınarak kaybolmaması için ise firmanın yıkama merkezinde güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekmektedir.
 2. Halılarınızın Kondisyonu, Rengi ve Şeklinin Korunması
  Halılarınızın kondisyonunun, yani genel görünümünün bozulmaması için halıların türüne ve cinsine göre yıkanması gerekmektedir. Ayrıca her leke kendine özgü bir yöntem ile çıkarılmalıdır. Ağır kimyasal içeren leke çıkarıcılar halılarınıza zarar verebilmektedir. Doğru yapılan bir yıkama ve leke çıkarma işleminde halılarınızın genel durumunun yanı sıra renginin ve şeklininde bozulması söz konusu olmayacaktır.
 3. Halılarınızın Hijyenik Yıkanması ve Sağlığınız
  Halılarınız için yıkama işlemi yapılırken yalnızca temizliğe özen gösteren firmalar, ne yazık ki hijyeni önemsememektedir. Bu nedenle yıkanan halılarınız gözünüze temiz gibi görünse de aslında ipliklerin iç kısımlarında kalan kısımlar bir çok bakteriye ve akara ev sahipliği yapmaktadır.
  İşini özenle ve hakkını vererek yapan halı yıkama firmaları ise antibakteriyel temizlik ilaçları kullanmaktadır ve bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.4. Halı Yıkama Fiyatlarının Belirlenmesi
  Halı yıkama firmalarının fiyat politikaları yaptıkları işciliklere ve kullandıkları malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yıkama merkezinin konumu, çalıştırılan personel sayısı, yakıt ücretleri, su faturası ve elektrik faturasına göre de işletmeler fiyat politikalarında değişiklik yapabilmektedir. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kaliteli bir halı yıkama hizmetini, piyasa fiyatlarının altında almanız mümkün değildir. Bu nedenle vereceğiniz paradan ziyade, halılarınızın kondisyonunu ve kendi sağlığınızı düşünmeniz akıllıca olacaktır.

Işıl halı yıkama fabrikası olarak olabilecek en uygun fiyatlara, en profesyonel hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Belki klasik bir söz olacak fakat ”Kalite asla tesadür değildir” 


Şirintepe Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Kağıthane Şirintepe halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir