Sinanpaşa Halı Yıkama


Sinanpaşa halı yıkama fabrikası olarak en uygun halı yıkama fiyatları, en profesyonel halı temizliği ve en hızlı halı yıkama servislerimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN

sinanpaşa halı yıkama, sinanpaşa halı yıkama iletişim, sinanpaşa halı yıkama fiyatları, sinanpaşa halı yıkama beşiktaş


Sinanpaşa’nın En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Sağlık ve Estetik Mekanlar İçin Profesyonel Çözümler

Halılar, yaşam alanlarımızın temel unsurlarından biridir; konfor ve estetiği bir arada sunarlar. Ancak yoğun kullanım, halıların zamanla kirlenmesine ve lekelenmesine yol açar. İşte bu noktada Işıl halı yıkama hizmetleri devreye girer.

Uzman kadrosu ve modern temizlik teknolojileriyle Işıl halı yıkama, halılarınızı ilk günkü temizliğine ve tazeliğine kavuşturur.

Işıl halı yıkama fabrikası, eğitimli ve deneyimli kadrosuyla farklı halı türlerine uygun temizlik yöntemlerini başarıyla uygular. Halılarınızın ihtiyaç duyduğu özenli bakım, modern ekipmanlar ve profesyonel tekniklerle sağlanır. Bu sayede, halılarınızın renkleri korunur, dokusu zarar görmez ve ömrü uzatılır.

Sinanpaşa halı yıkama firmamız, çevreye olan duyarlılığını da ön planda tutar. Güvenilir ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanılır. Bu sayede, hem halılarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlarlar, hem de doğal kaynakların korunmasına katkıda bulunurlar. Böylece, halı yıkama hizmetimizden yararlanırken çevre bilincinizi de doğa’ya karşı göstermiş olursunuz.

Özel Halı Türlerine, Özel Çözümler

Özellikle el dokuma, ipek veya yün gibi hassas ve değerli halılarınıza özenli bakım sunarlar. Bu tür halılar, özel yöntemlerle ve hassasiyetle temizlenir. Uzmanlarımız, halılarınızın değerini korurken, ömrünü de uzatır.

Sinanpaşa halı yıkama hizmetleri, halılarınızın mikroplardan arındırılmasında da önemli bir rol oynar. Anti-bakteriyel işlemler ve sterilizasyon uygulamaları sayesinde, evinizde veya iş yerinizde daha sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşmasını sağlarlar.

Sinanpaşa halı yıkama firmaları, zamanında ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefler. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve randevu saatlerine bağlı kalarak, halılarınızı temizlenmiş ve taze bir şekilde size geri teslim ederler.

Sonuç olarak, Sinanpaşa halı yıkama hizmetleri, uzman kadrosu, çevre dostu temizlik ürünleri ve modern ekipmanlarıyla size kusursuz bir hizmet sunar. Temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanızda size destek olur. Sinanpaşa halı yıkama, halılarınızın temizliği ve bakımı için güvenilir ve profesyonel bir seçenektir.

Halı Yıkama İşlemlerini Nasıl Yapmaktayız? 

Merkezi İstanbul’da bulunan ve neredeyse tüm Avrupa yakasına hizmet veren Işıl Halı Yıkama, halılarınızı yıkamadan önce, yıkarken, kuruturken ve size teslim ederken nasıl çalışmaktadır? Gelin bu aşamaları birlikte inceleyelim.

  1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
  2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
  3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
  4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
  5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
  6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
  7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
  8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
  9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Beşiktaş’ta Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir