Sultan Selim Mahallesi Halı Yıkama


Sultan Selim mahallesi halı yıkama arayışlarınızı bu sayfada sonlandırabilirsiniz. En uygun fiyatlarla, en profesyonel halı yıkama ve halı temizliği için bizi arayın, aklınızda cebinizde rahat olsun!

Kağıthane Sultan Selim mahallesinde bir çok halı yıkama firması bulunmaktadır. Bu halı yıkama firmalarının tümü için söyleyemesekte, geneli merdivenaltı tabir edilen ve hem halı güvenliğini hemde sağlığınızı tehlikeye atacak şekilde halı yıkama işlemleri yapmaktadırlar. Bu tür halı yıkama firmaları hem halılarınızın eskimesine, yıpranmasına, renklerinin solmasına, canlılıklarını kaybetmesine, deforme olmasına neden olmakta, hemde hijyenik olmayan koşullarda yıkandığı için sizin ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmaktadır.

Sultan Selim Mahallesi Halı Yıkama fiyatları, Sultan Selim Mahallesi Halı Yıkama iletişim

Sultan Selim Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Sultan Selim Mahallesi Kağıthane ilçesine bağlı bir mahalledir. Bu nedenle verilecek halı yıkama fiyatlarının Kağıthane Halı Yıkama bölgesine ait fiyatlar olması gerekmektedir.

Halı yıkama işleminde fiyatlar halının türüne, cinsine, adetine ve metre kare bilgisine göre değişiklik göstermektedir. Halıdaki lekelerin çıkarılması için yapılacak ekstra işlemler halı yıkama fiyatlarını etkileyen bir faktör değildir. Bir firma her ne olursa olsun halıyı yıkayıp temizlemekle mesuldür.

Halı yıkama metre kare fiyatlarımız yukarıda belirtilen nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterdiği için burada net bir fiyat verememekteyiz. Halı yıkama fiyat bilgisi, işleyiş, ne zaman teslim alınır, ne zaman teslim edilir gibi tüm bilgiler için iletişim sayfamızda yer alan bilgiler ile bizlere kolayca ulaşabilir ve halılarınızı güvenle yıkatabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Halı Yıkamada Lider Firma

Işıl halı yıkama fabrikası olarak Kağıthane, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Etiler ve Göktürk gibi bölgelerde lider firma olma ünvanını taşıyoruz. Bu ünvanı kazanma sebeplerimiz tabi ki siz değerli müşterilerimizin olumlu yorumlarıdır.

Her halıyı kendi evimizdeki halıymış gibi yıkayıp temizliyor kurutuyor ve o şekilde teslim ediyoruz. Hal böyle olunca da yıkanan halının temizliği ve hijyeni tartışılmaz oluyor ve müşteriler tarafından övgü ile bahsediliyoruz. Bir defa halılarını bize teslim eden bir müşteri, daha sonra tekrar bizi arıyor ve hatta çevresine, komşusuna da bizi öneriyor.

Sizde halılarınızı riske atmamak, kafanız rahat bir halı yıkama deneyimi yaşamak istiyorsanız Işıl Halı Yıkama’yı tercih edebilirsiniz.


Sultan Selim Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Emniyet evleri halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Emniyet Evleri ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir