Çağlayan Halı Yıkama


Çağlayan halı yıkama hizmeti veren firmamız, sizlere en uygun fiyatlarla profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Piyasa üzerinde,  sayılamayacak çoğunlukla halı yıkama firmaları vardır. Ancak uzun yıllardan beri aynı kalitede ve hizmet veren Çağlayan halı yıkama firmamız rakiplerinden her daim öndedir.  Tüm bu süreçler,  firmamızın kaliteli sınırları dahilinde her zaman yükselecektir. Alanında en iyi şekilde eğitim almış ve profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş olan personellerimiz müşterilerimize sunmuş oldukları hizmetleri kalite açısından kendi farklarını göstermektedir. En iyi şekilde ve doğru bir yöntemle yıkanan halılarınızda, zaman içerisinde oluşabilecek deformasyonlar ve kopmalar meydana gelmeyecektir.

Işıl Halı Yıkama firmamızın uzun yıllardan beri en iyi şekilde hizmet vermesi sayesinde bütün müşterilerimizin var olan güvenini korumaktayız. Çağlayan bölgesinin en çok tercih edilen ve tüm müşterilerinden olumlu yorumlar alan firmamız, sizlere sadece bir telefon kadar yakın.

çağlayan halı yıkama fiyatları, çağlayan halı yıkama iletişim

Halı Yıkama’da Dikkat Edilecek Noktalar

Işıl Halı Yıkama olarak, kaliteden asla ödün vermeyen ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdüren bir firmayız.

Diğer halı yıkamacıların aksine; Halılarınızı belirli türlere, belirli ilaç gruplarına ve belirli işlemlere göre sınıflandırarak yıkama ve temizleme işlemlerini yapmaktayız. Bu sayede halılarınızda meydana gelebilecek deformasyon, renk kayıpları ve hatta yırtılmalar gibi durumları %100 olarak önlemekteyiz.

Halı yıkama ve diğer tüm hizmetlerimizde önceliğimiz sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı olduğundan, tüm bu hizmetleri hijyen ve kusursuz temizlik çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

Neredeyse tüm Avrupa yakasına hizmet veren Işıl Halı Yıkama, halılarınızı yıkamadan önce, yıkarken, kuruturken ve size teslim ederken nasıl çalışmaktadır?

Gelin bu aşamaları birlikte inceleyelim;

  1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
  2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
  3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
  4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
  5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
  6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
  7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
  8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
  9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Işıl Halı Yıkama’nın Hizmet Anlayışı

Işıl halı yıkama kaliteli hizmet anlayışıyla uzun yıllardan beri verdiğimiz hizmet kalitesini sürdürmekteyiz.  Tüm müşterilerimizin memnun kalması, bizler için her daim önemlidir.  Uzun yıllardan beri, en iyi şekilde ve en son teknolojik imkânlar donanımları kullanılarak vermiş olduğumuz hizmetler müşterilerimizin güvenlerini koruyacaktır. Müşteri memnuniyeti, alanında birçok müşterilerimiz vardır.  Bu süreç bizleri her daim bizleri mutlu etmektedir. Alanında en iyi hizmet veren,  personellerimizle beraber her müşterimizin beklentilerini karşılamak için buradayız. Sizlere en iyi şekilde hizmet kalitesinden faydalanmak isterseniz sitemiz üzerinde bulunan irtibat numaralarımız ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Çağlayan Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Kağıthane halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Çağlayan ve çevre bölgelere halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir