Yahya Kemal Halı Yıkama


Yahya Kemal halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama ve yatak yıkama gibi ihtiyaçlarınız için hiç düşünmeyin. Bizi Arayın!

yahya kemal halı yıkama, yahya kemal halı yıkama iletişim, yahya kemal halı yıkama fiyatları

Yahya Kemal Halı Yıkama

Yahya Kemal mahallesi halı yıkama hizmetlerinde, diğer firmalardan önde olan ve müşterileri tarafından övgü ile bahsedilen halı yıkama firmamız, siz değerli müşterilerine yalnızca bir telefon kadar yakın.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan ve asla müşterilerinin taleplerini geri çevirmeyen ”Işıl Halı Yıkama” fabrikası, uzun yılların deneyimi, tecrübeli halı yıkama ve temizlik ekibi, ilgili ve desteği asla kesmeyen müşteri ilişkileri uzmanları ile Kağıthane başta olmak üzere Yahya Kemal mahallesinde profesyonel ve uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti vermektedir.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Merkezi Kağıthane’de bulunan ve Yahya Kemal gibi bir çok mahalleye profesyonel hizmet veren firmamızı seçmeniz için önemli bir kaç nedeni aşağıda sıraladık, halılarınızı bize emanet edin veya etmeyin hiç önemli değil. Ancak bizi aramadan karar vermeyin!

  1. Halılarınızı tertemiz yıkayarak ilk günkü temizliğine kavuşturacağımızı garanti ediyoruz. Çıkması zorlu lekelerde bile özel yıkama solüsyonları kullanarak lekeleri minimuma indiriyoruz.
  2. En uygun fiyatlarla, düşük kar marjları ile hizmet veriyoruz ve aile ekonominizi düşünüyoruz.
  3. Söz verdiğimiz tarihte gelerek halılarınızı teslim alıyor ve söz verdiğimiz tarihte halılarınızı teslim ediyoruz. Zaman zaman aksilikler yaşanabilse de bu aksilikleri minimum düzeyde yaşıyoruz.
  4. Halılarınızda sararma, solma, yıpranma, aşınma, delinme, kopma, incelme, kaybolma ve çalınma gibi durumlara karşı garantili yıkama işlemi yapıyoruz. Farklı firmalarda başınıza gelen kötü şeylerin yaşanmaması için tüm tedbirleri alıyoruz.
  5. Sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına tüm süreçlerde sizleri bilgilendiriyoruz. Halılarınızı teslim etmeye gelecek personellerimiz gelmeden önce sizleri arayarak müsaitlik durumunuzu öğreniyor ve ona göre gelerek halılarınızı teslim ediyor.

Halı Yıkama’da Son Teknoloji Ürünler

Halı yıkama hizmetimizde en son teknoloji olan ve tam otomatik diye adlandırılan makinalar ile hizmet veriyoruz. Bu makinalarla hizmet veriyor olmamızın en önemli sebebi; halıları derinlemesine temizliyor olması ve tüm kir, leke ve bakterilerden arındırıyor olmasıdır.

Halı yıkamada bir kere bizi tercih edin, sonrasında halı yıkama firması aramayacaksınız. Çünkü daimi müşterimiz olacak ve %100 memnun kalacaksınız!


Yahya Kemal Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi Halı Temizlik iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir