Çırçır Halı Yıkama


Çırçır halı yıkama hizmeti almak ve fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Çırçır halı yıkama

Çırçır Mahallesi Halı Temizliği

Halı temizliği ve yıkama denilince aklınıza bir çok firma gelebilir. Fakat ekonomik şartların zor, her şeyin pahalı olduğu bu dönemlerde hem ekonomik halı yıkama fiyatları sunan, hem de halı yıkama işini hakkıyla ve titizlikle yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Alibeyköy Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak; Çırçır ve çevre mahallelerde en uygun halı yıkama fiyatlarıyla ve en profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmaktayız.

Bizi arayan, halılarını teslim eden ve memnun kalmayan müşterimiz yok. Tüm müşterilerimizin halılarını ve yıkanacak ürünlerini en ince ayrıntısına kadar temizliyor ve hijyenik bir şekilde teslim ediyoruz.

Çırçır Halı Temizlik MetreKare Fiyatları

Çırçır ve çevre bölgelerdeki halı temizliği metre kare fiyatları halının türüne, cinsine, adetine, metrekaresine ve kampanyalara göre değişiklik göstermektedir.

Örneğin makine halısının yıkama metrekare fiyatları ile yün halı yıkama metrekare fiyatı arasında fark mevcuttur. Aynı şekilde halıların metrekaresi arttıkça fiyatlarımızda indirimler yapılmaktadır.

Yaz indirimi, kış indirimi, bayram indirimi ve anneler günü indirimi gibi kampanyalarımız da olduğundan dolayı; en sağlıklı fiyat alma yöntemi olarak bizi aramanızı tavsiye etmekteyiz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84

Halı Yıkama’da Lider Firma

Halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetlerimizin tümünde en son teknoloji ürünü olan, tam otomatik ve hijyenik temizlik sağlayan yıkama makineleri ile hizmet veriyoruz.

Bu makineler ile hizmet vermemizin ana sebebi; halılarınızı ve diğer ürünlerinizi derinlemesine temizliyor olması, anti-bakteriyel özelliklere sahip olması ve lekeleri kolayca çıkarmasıdır.

Halı yıkama hizmeti için bir defa bizi tercih edin, daha sonra sürekli bizimle çalışmak isteyeceksiniz. Çünkü daima müşterimiz olarak kalacak ve %100 memnuniyet ile halılarınızı teslim alacaksınız.

Çırçır Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Çırçır halı yıkama iletişim bilgileri, Çırçır halı yıkama telefon numarası ve Whatsapp adresi gibi tüm bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk ve yatak yıkama gibi tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir