Esentepe Halı Yıkama


Esentepe mahallesi halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen ”Işıl Halı Yıkama” fabrikasının web sayfasına hoşgeldiniz. Eyüp, Alibeyköy, Esentepe, Cengiz Topel, Göktürk ve çevre mahallelerine hizmet veren firmamız, özellikle Esentepe halı yıkama fiyatlarında indirimler sunmaktadır.

esentepe halı yıkama


Halı yıkama fiyatları ve iletişim bilgilerimiz için bizi arayabilir veya whatsapp ile yazabilirsiniz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder


Esentepe Halı Yıkama Fabrikası

İstanbul ili Eyüp ilçesi içerisinde yer alan ”Esentepe Mahallesi” bir çok halı yıkama ve temizlik firmasını da içerisinde barındırmaktadır. Esentepe’nin nüfus yoğunluğu dolayısıyla bölgenin neredeyse hiç bir yerinde yerde veya bahçede halı yıkama gibi işlemler yapılamamaktadır. Dışarıda yıkanan halıların asla %100 olarak hijyeninin sağlanması mümkün değildir, ayrıca bu tip işlemler su israfını ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla belediyeler tarafından yasaklanmıştır.

Esentepe’de işini doğru yapan, uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet sunan ve hızlı çözümler üreten bir firma arayışında iseniz; ”Işıl Halı Yıkama” fabrikası sizlere her zaman doğru hizmeti, uygun fiyata sunacaktır.


Esentepe Halı Temizleme Fiyatları

Esentepe mahallesinde halı yıkama ve temizleme fiyatları bir çok firmaya ve şartlara göre değişmektedir.

Örnek vermek gerekirse; Yıkanacak halının türü, metrekaresi, adeti gibi bilgiler halı yıkama fiyatlarının değişmesinde önemli faktörlerdir. Bu nedenle web sitemiz üzerinden fiyatlandırma bölümünü kaldırmış bulunmaktayız.

En doğru ve sağlıklı fiyat bilgisi için bizleri arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Halılarınızı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Herhangi bir ilçe veya mahallede halı temizlik hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır. Bu noktalar halılarınızın şekli, rengi, türü, güvenliği ve en önemlisi ise sizin sağlık açısından sizleri etkileyebilecek püf noktalarıdır. Halılarınızı yıkatırken nelere dikkat etmelisiniz başlıklarını, başlıca sıralamak ve detaylandırmak gerekirse;

 1. Halıların Güvenliği
  Halılarınızı teslim ettiğiniz firmanın halılarınızı sizin adınıza, adresinize ve iletişim bilgilerinize göre etiketlemesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Halıların kaybolması veya başka birinin halısı ile karışması gibi bir sorun bu yöntemle minimuma inecektir.
  Ayrıca halılarınızın çalınarak kaybolmaması için ise firmanın yıkama merkezinde güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekmektedir.
 2. Halılarınızın Kondisyonu, Rengi ve Şeklinin Korunması
  Halılarınızın kondisyonunun, yani genel görünümünün bozulmaması için halıların türüne ve cinsine göre yıkanması gerekmektedir. Ayrıca her leke kendine özgü bir yöntem ile çıkarılmalıdır. Ağır kimyasal içeren leke çıkarıcılar halılarınıza zarar verebilmektedir. Doğru yapılan bir yıkama ve leke çıkarma işleminde halılarınızın genel durumunun yanı sıra renginin ve şeklininde bozulması söz konusu olmayacaktır.
 3. Halılarınızın Hijyenik Yıkanması ve Sağlığınız
  Halılarınız için yıkama işlemi yapılırken yalnızca temizliğe özen gösteren firmalar, ne yazık ki hijyeni önemsememektedir. Bu nedenle yıkanan halılarınız gözünüze temiz gibi görünse de aslında ipliklerin iç kısımlarında kalan kısımlar bir çok bakteriye ve akara ev sahipliği yapmaktadır.
  İşini özenle ve hakkını vererek yapan halı yıkama firmaları ise antibakteriyel temizlik ilaçları kullanmaktadır ve bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.
 4. Halı Yıkama Fiyatlarının Belirlenmesi
  Halı yıkama firmalarının fiyat politikaları yaptıkları işciliklere ve kullandıkları malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yıkama merkezinin konumu, çalıştırılan personel sayısı, yakıt ücretleri, su faturası ve elektrik faturasına göre de işletmeler fiyat politikalarında değişiklik yapabilmektedir. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kaliteli bir halı yıkama hizmetini, piyasa fiyatlarının altında almanız mümkün değildir. Bu nedenle vereceğiniz paradan ziyade, halılarınızın kondisyonunu ve kendi sağlığınızı düşünmeniz akıllıca olacaktır.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir