Mimar Sinan Halı Yıkama


Mimar sinan halı yıkama fabrikası olarak en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel halı yıkama hizmetini bir arada sunmaktayız. Halı yıkama işlemlerinde kullandığımız tüm ürünler %100 antibakteriyel ürünlerdir ve bu sayede yıkanan tüm ürünleriniz %100 hijyenik olarak sizlere teslim edilir.

mimar sinan halı yıkama, mimar sinan halı yıkama iletişim, mimar sinan halı yıkama fiyatları


Mimar Sinan Halı Yıkama İletişim

Eyüpsultan’a bağlı Mimar Sinan mahallesinde halı yıkama ihtiyacınız varsa, bizleri arayarak fiyat, gün ve randevu gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mimar Sinan halı yıkama iletişim bilgileri, telefon numarası ve whatsapp yazışma adresi gibi bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için bu satırların hemen altında bu bilgileri paylaşıyor olacağız;

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Mimar Sinan Halı Yıkama Fiyatları

Mimar Sinan mahallesinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, berjer yıkama, stor perde yıkama ve yerinde halıfleks yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyat politikamız ile karşılıyoruz.

Halı yıkama ve diğer ürünlerin yıkama fiyatları bir çok duruma göre değişiklik göstermektedir.

Örnek vermek gerekirse yıkanacak halının türü, halının metrekaresi, halıların toplam adeti gibi bilgiler, fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdir.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak yaz, kış, bahar, anneler günü ve bayramlara özel sürekli olarak indirimlerimiz ve kampanyalarımız mevcuttur. En doğru ve sağlıklı bilgiyi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Halı Yıkatırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herhangi bir ilçe veya mahallede halı temizlik hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır. Bu noktalar halılarınızın şekli, rengi, türü, güvenliği ve en önemlisi ise sizin sağlık açısından sizleri etkileyebilecek püf noktalarıdır. Halılarınızı yıkatırken nelere dikkat etmelisiniz başlıklarını, başlıca sıralamak ve detaylandırmak gerekirse;

  1. Halıların Güvenliği

    Halılarınızı teslim ettiğiniz firmanın halılarınızı sizin adınıza, adresinize ve iletişim bilgilerinize göre etiketlemesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Halıların kaybolması veya başka birinin halısı ile karışması gibi bir sorun bu yöntemle minimuma inecektir.
    Ayrıca halılarınızın çalınarak kaybolmaması için ise firmanın yıkama merkezinde güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekmektedir.
  2. Halılarınızın Kondisyonu, Rengi ve Şeklinin KorunmasıHalılarınızın kondisyonunun, yani genel görünümünün bozulmaması için halıların türüne ve cinsine göre yıkanması gerekmektedir. Ayrıca her leke kendine özgü bir yöntem ile çıkarılmalıdır. Ağır kimyasal içeren leke çıkarıcılar halılarınıza zarar verebilmektedir. Doğru yapılan bir yıkama ve leke çıkarma işleminde halılarınızın genel durumunun yanı sıra renginin ve şeklininde bozulması söz konusu olmayacaktır.
  3. Halılarınızın Hijyenik Yıkanması ve SağlığınızHalılarınız için yıkama işlemi yapılırken yalnızca temizliğe özen gösteren firmalar, ne yazık ki hijyeni önemsememektedir. Bu nedenle yıkanan halılarınız gözünüze temiz gibi görünse de aslında ipliklerin iç kısımlarında kalan kısımlar bir çok bakteriye ve akara ev sahipliği yapmaktadır.
    İşini özenle ve hakkını vererek yapan halı yıkama firmaları ise antibakteriyel temizlik ilaçları kullanmaktadır ve bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.
  4. Halı Yıkama Fiyatlarının BelirlenmesiHalı yıkama firmalarının fiyat politikaları yaptıkları işciliklere ve kullandıkları malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yıkama merkezinin konumu, çalıştırılan personel sayısı, yakıt ücretleri, su faturası ve elektrik faturasına göre de işletmeler fiyat politikalarında değişiklik yapabilmektedir. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kaliteli bir halı yıkama hizmetini, piyasa fiyatlarının altında almanız mümkün değildir. Bu nedenle vereceğiniz paradan ziyade, halılarınızın kondisyonunu ve kendi sağlığınızı düşünmeniz akıllıca olacaktır.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir