Gürsel Mahallesi Halı Yıkama


Gürsel mahallesi halı yıkama fabrika telefon veya iletişim bilgisi arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Gürsel mahallesi, Kağıthane’ye bağlı bir ilçedir ve nüfus yoğunluğu bakımından oldukça kalabalık bir mahalledir. Bu mahallede eskiden olduğu gibi sokaklarda, ev önlerinde veya bahçelerde halı yıkamak ne yazık ki artık mümkün değildir.

gürsel mahallesi halı yıkama iletişim bilgileri, gürsel mahallesi halı yıkama fiyatları

Gürsel Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Gürsel mahallesi halı yıkatmak, halı temizletmek veya diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yıkanacak ürünler halı, yorgan, battaniye, koltuk, yatak, stor perde, zebra perde veya diğer tekstil malzemesi olan ürünleriniz olabilir.

Halı yıkama fiyatları halının metre kare, cinsi, türü ve adetine göre değişmekte olduğundan bir çok halı yıkama firması gibi bizde buradan bilgi paylaşımını doğru bulmuyoruz. Çünkü sitede X fiyat yazıyor fakat siz bana Y fiyatı verdiniz gibi durumlarla karşılaşıyoruz ve müşterilerin bir kısmı ne yazık ki bu durumu anlamıyor ve bizi kötü firmaymış gibi göstermek için internet sitelerinde veya yakın çevrelerinde bu durumu paylaşıyorlar. Bu durumda da aslında kötü niyeti olmayan firmamız, kötü bir firma şeklinde lanse edilmiş oluyor.

Verdiğimiz Hizmet Türleri

Işıl Halı Yıkama olarak, hem Gürsel mahallesinde, hem de Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Sarıyer ve çevre ilçelerde genel olarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Ancak hizmet kalemlerimiz yalnızca halı yıkama ile sınırlı değildir. Halı temizliğinin yanı sıra;

Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama, Zebra Perde Yıkama, Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Tek Halı Yıkama, Halıflex Yıkama ve Camii Halısı Yıkama gibi bir çok hizmeti de sunmaktayız.

En uygun halı yıkama fiyatları ve en profesyonel hizmet için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size halı yıkama hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisini paylaşacaktır.


Gürsel Mahallesi Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Gürsel halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir