Cihannüma Halı Yıkama


Cihannüma halı yıkama fabrikası olarak en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel halı yıkama hizmetini sunmaktayız.

Bölgenizin en çok tercih edilen ve en çok önerilen halı yıkama fabrikasına ulaşmanız için iletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır;

Halı yıkama fiyatları ve iletişim bilgilerimiz için bizi arayabilir veya whatsapp ile yazabilirsiniz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder


cihannüma halı yıkama, cihannüma halı yıkama iletişim, cihannüma halı yıkama fiyatları


Cihannüma Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş halı yıkama fabrikası olan ”Işıl Halı Yıkama Fabrikası” siz değerli müşterilerine her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet sunuyor.

Cihannüma halı yıkama fiyatları yıkanacak halının metrekaresi, halının türü ve cinsi, yıkanacak toplam halı adeti ve halı metrekaresi gibi bilgilere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle en doğru fiyatlandırma ve teklif için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Halı yıkamada kullandığımız son teknoloji halı yıkama makineleri, antibakteriyel ve organik içerikli halı yıkama ve temizleme ilaçları, halı yıkama işinde uzman, alanında profesyonel halı yıkama ekibimiz ile sizlere her zaman en doğru ve kaliteli hizmeti sunmaya hazırız.

Beşiktaş ve özellikle Cihannüma bölgesinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizin yanında yerinde halıfleks ve halı yıkama hizmetimizde mevcuttur.


Beşiktaş Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Beşiktaş halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Beşiktaş Cihannüma ve çevre ilçelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Halı yıkama hizmeti alırken halılarınızı teslim edeceğiniz firmaları iyi araştırmanızı öneririz. Merdiven altı olarak tabir edilen ve işletme & firma yetkisi bulunmayan firmalarda halılarınızın çalınması, kaybolması gibi durumlar yaşanabilmektedir.

Işıl halı yıkama fabrikası olarak, halı yıkama ve temizlik hizmetlerimizin tamamında halılarınızı %100 garanti ile yıkıyor, kurutuyor ve sizlere belirttiğimiz günde teslim ediyoruz.

Bizi arayın, pişman olmayın!

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir