Kağıthane Halı Yıkama 18


Kağıthane halı yıkama fabrikası, Kağıthane halı yıkama iletişim ve detaylı bilgileri için doğru sayfadasınız. Aşağıda yer alan bilgiler ile bize ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Kağıthane’nin tüm mahalle ve bölgelerine profesyonel hizmet veren Işıl Halı Yıkama Fabrikası, Kağıthane halı yıkama fiyatlarında uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

Aşağıda yer alan bilgilerle bizlere ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84
Instagram: @isilhalikoltuktemizlik
İletişim Sayfamız: ”Tıkla

kağıthane halı yıkama, kağıthane halı yıkama iletişim, kağıthane halı yıkama telefon numarası, kağıthane halı yıkama fiyatları, ışıl halı yıkama

kağıthane halı yıkama, kağıthane halı yıkama iletişim, kağıthane halı yıkama telefon numarası, kağıthane halı yıkama fiyatları, ışıl halı yıkama


Kağıthane Halı Yıkama Fabrikası

Kağıthane Halı Yıkama Fabrikası ile en uygun halı yıkama fiyatları, en profesyonel halı yıkama işlemleri ve en hijyenik halılara sahip olun!

Halılarınızı yıkatırken hem kendi, hemde sevdiklerinizin sağlığını riske atmayın!

Kağıthane’de halı yıkama, perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk yıkama gibi tüm temizlik hizmetlerini veren firmamız; Halı yıkama hizmetinde yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin, adresinizin ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı bir etiket yapıştırır. Bu nedenle farklı firmalarda sıkça rastlanan ”halılarım kayboldu, halılarım çalındı ve halılarım başkasının halısıyla karıştı” gibi durumlar asla yaşanmaz. Tam profesyonel hizmet veren firmamız; bu güne dek bu tür sorunlarla asla karşılaşmamıştır.

Peki, Halı Yıkama İşlemlerini Nasıl Yapmaktayız? 

Merkezi Kağıthane’de bulunan fakat tüm neredeyse tüm Avrupa yakasına hizmet veren Işıl Halı Yıkama, halılarınızı yıkamadan önce, yıkarken, kuruturken ve size teslim ederken nasıl çalışmaktadır? Gelin bu aşamaları birlikte inceleyelim.

 1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
 2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
 3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
 4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
 5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
 6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
 7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
 8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
 9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Kağıthane Halı Yıkama Fiyatları

Kağıthane halı yıkama fiyatları konusunda özellikle bu bölgede en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Halı yıkama fiyatlarında halıların türü (cinsi), halıların metre karesi gibi etkenler fiyat belirlemede önemli rol oynamaktadır.

Her hizmette olduğu gibi halı yıkama hizmetinde de fiyatlar; adet ve metrekare birimi arttıkça azalmaktadır. Yani tek bir halı yıkamanın metrekare fiyatı ile 10 adet halı yıkatmanın metrekare ücreti aynı olmayacaktır, bu nedenle halı yıkama fiyatlarını net olarak öğrenmek ve teklifimizi almak için bizi arayabilirsiniz.

Kağıthane’de halı yıkama fiyatları aramalarında ilk sırada çıkmamızın sebebi; bu bölgede en çok tercih edilen firma olmamızdan kaynaklanmaktadır. Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlarla, en profesyonel halı yıkama hizmetini vermeyi amaçlamış ve bunu ilke edinmiş bir firmayız. Bu nedenle bölgedeki bir çok insan Işıl Halı Yıkama’yı tavsiye etmekte ve hizmetlerinden faydalanmaktadır.


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Kağıthane Halı Yıkama Fabrikası İletişim Bilgileri

Kağıthane halı yıkama fabrikası iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 yorum “Kağıthane Halı Yıkama

 • Suzan Karadereli

  Kağıthane bölgesinde bir çok halı yıkama firmasıyla çalıştığım halde hepsinde mutlaka bir sorun yaşadım fakat 1 yıldır ışıl halı yıkama ile çalışıyorum gerçekten çok kaliteli hizmet veriyorlar herşeyden önce müşteri ile olan ilişkileri yeter.

  • admin Yazar

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Suzan hanım yıkanan halılarınızı güle güle kullanın efendim, Kağıthane bölgesinin en iyi halı yıkamacısı; Işıl Halı Yıkama 🙂 🙂

 • Pelin

  7 yıllık evliyim , şuana kadar Kağıthane bölgesinde ki halı yıkamacılar halılarımı hep yıprattı ve her defasında kirli ve geç getirildi … taa ki ışıl halı yıkamayı tanıyana kadar gerçekten halımı ,koltukları battanyelerimi ve perdelerim onlar sayesinde istediğim gibi yıkanıp teslim ediliyo ..Emeğinize ve mükemmel çalışmanıza tekrardan teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.☺️☺️

 • Ceyda hakan

  Merhaba ışıl halı yıkama ekibi 1 saat önce halılarım teslim edildi… Evde hayvan beslediğim halde halımda ciddi tüyler ve lekeler vardı birçok yerde yıkamam rağmen geçmedi yaklaşık sizi bir yıldır tanıyorum ve çok memnunum uygun fiyatınıza rağmen bu kadar temiz yıkamaniza teşekkür ederim…. 😊😊😊

 • Ceyda hakan

  Merhaba. Işıl yıkama ekibi yorum kısmını bulamadığım için buradan yazayım dedim 1 saat önce halılarım teslim edildi… Evde hayvan beslediğim halde halımda ciddi tüyler ve lekeler vardı birçok yerde yıkamam rağmen geçmedi yaklaşık sizi bir yıldır tanıyorum ve çok memnunum uygun fiyatınızla çok temiz yıkanıyor teşekkür ederim 😊😊😊

 • Didem pektas

  Taşınırken taşımacılarin tavsiyesi ile verdim. Yeni evime getirdiler. Evime gelenler evimden çok halıların parlaklığından ve yumusakligindan konuştular. Herkese numaranızı verdim. Cook teşekkür ederim. Iyi çalışmalar

 • Ayşe tuna

  daireden arkadaşımın tavsiyesi ile aramıştım açıkcası biraz da tedirgindim çok bilindik bir firma değil kimbilir nasıl yıkarlar diye . ama çok temiz geldi çok memnun kaldım bende diğer arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim teşekkürler. 

 • Kibar dogan

  Yıllardır halı yikatıyorum, ilk kez her şeyi bir arada buldum. Vaktinde aldılar çok temiz yıkadılar ve vaktinde getirdiler. Posetlemisler, ücreti önceden bildirdiler. Birde getirmeden önce tlf. Ile haber veriyorlar, telefona çıkan beyfendi ile servis elemanları da cok efendi ve kibar bir sorun olursa lütfen arayın diyorlar. Yani kusursuz hizmet. TEŞEKKÜRLER.

 • Yeliz bastil

  Merhaba; 
  Halılarım gerçekten harika yıkanmış, taşınma durumuma göre tam zamanında halılarım teslim edildi. Hatta pazar günü ek araba çıkararak teslim edildi. Her şey için çok çok teşekkür ederim

 • Fatma emir

  Mesaj :halılarımı yıkattım çok memnunum,halısını yıkatmak isteyenler halının nerede,nasıl yıkandığını görmeleri lazım,üç krş için aldanmasınlar,Teşekkürler ışıl halı yıkama 02122647502

 • Doğan gul

  5 yıl önce kars’tan tayinle aydına geldik ışıl halı vermeye başladın yılda 2 -3 kez halı yıkatırım halı yıkama tesisi ama bir lokantadan daha temiz daha düzenli çok büyük bir makina var bir sürü fırcası her yer köpük mis gibi kokuyor içim hep rahattı gördüm daha huzurlu oldum teşekürler hali yikama