Düğmeciler Mahallesi Halı Yıkama


Düğmeciler mahallesi halı yıkama hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz!

düğmeciler mahallesi halı yıkama

Düğmeciler Halı Yıkama Hizmetleri

Düğmeciler mahallesi halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve stor perde yıkama gibi ihtiyaçlarınız için en doğru adres; Işıl Halı Yıkama Fabrikası.

En uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel halı yıkama hizmeti almak için bizi haftanın 7 günü arayabilir, fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Düğmeciler Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları yıkanacak halının metrekaresine, ölçüsüne, adetine, türüne ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca yılın bir çok döneminde; ”Yaz İndirimi, Kış İndirimi, Bayram Kampanyası, Anneler Günü İndirimi” gibi indirim ve kampanyalar yaptığımız dönemler olmaktadır.

Yıkatacağınız halının metrekaresini ve türünü bize bildirmeniz durumunda; sizlere en uygun fiyatlarla teklif vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Işıl Halı Yıkama müşterilerine her zaman en uygun fiyatlarla ve en profesyonel halı yıkama ekipmanları ile hizmet vermektedir.

Eyüpsultan’da halı yıkamanın doğru adresi; Işıl Halı Yıkama!


Halılarınızı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Herhangi bir ilçe veya mahallede halı temizlik hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır. Bu noktalar halılarınızın şekli, rengi, türü, güvenliği ve en önemlisi ise sizin sağlık açısından sizleri etkileyebilecek püf noktalarıdır. Halılarınızı yıkatırken nelere dikkat etmelisiniz başlıklarını, başlıca sıralamak ve detaylandırmak gerekirse;

 1. Halıların Güvenliği
  Halılarınızı teslim ettiğiniz firmanın halılarınızı sizin adınıza, adresinize ve iletişim bilgilerinize göre etiketlemesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Halıların kaybolması veya başka birinin halısı ile karışması gibi bir sorun bu yöntemle minimuma inecektir.
  Ayrıca halılarınızın çalınarak kaybolmaması için ise firmanın yıkama merkezinde güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekmektedir.
 2. Halılarınızın Kondisyonu, Rengi ve Şeklinin Korunması
  Halılarınızın kondisyonunun, yani genel görünümünün bozulmaması için halıların türüne ve cinsine göre yıkanması gerekmektedir. Ayrıca her leke kendine özgü bir yöntem ile çıkarılmalıdır. Ağır kimyasal içeren leke çıkarıcılar halılarınıza zarar verebilmektedir. Doğru yapılan bir yıkama ve leke çıkarma işleminde halılarınızın genel durumunun yanı sıra renginin ve şeklininde bozulması söz konusu olmayacaktır.
 3. Halılarınızın Hijyenik Yıkanması ve Sağlığınız
  Halılarınız için yıkama işlemi yapılırken yalnızca temizliğe özen gösteren firmalar, ne yazık ki hijyeni önemsememektedir. Bu nedenle yıkanan halılarınız gözünüze temiz gibi görünse de aslında ipliklerin iç kısımlarında kalan kısımlar bir çok bakteriye ve akara ev sahipliği yapmaktadır.
  İşini özenle ve hakkını vererek yapan halı yıkama firmaları ise antibakteriyel temizlik ilaçları kullanmaktadır ve bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.
 4. Halı Yıkama Fiyatlarının Belirlenmesi
  Halı yıkama firmalarının fiyat politikaları yaptıkları işciliklere ve kullandıkları malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yıkama merkezinin konumu, çalıştırılan personel sayısı, yakıt ücretleri, su faturası ve elektrik faturasına göre de işletmeler fiyat politikalarında değişiklik yapabilmektedir. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kaliteli bir halı yıkama hizmetini, piyasa fiyatlarının altında almanız mümkün değildir. Bu nedenle vereceğiniz paradan ziyade, halılarınızın kondisyonunu ve kendi sağlığınızı düşünmeniz akıllıca olacaktır.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir