Beyoğlu Halı Yıkama


Beyoğlu Halı Yıkama Fabrikası

Beyoğlu Halı Yıkama ‘da En Uygun Fiyatlar, En Profesyonel Hizmet ve %100 Hijyenik Halılara Sahip Olun!
Hem Sevdiklerinizi Hem Halılarınızı Tehlikeye Atmayın!

Beyoğlu halı yıkama için aradığınız firmamız; Yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, Beyoğlu ‘nda bulunan adresinize ortalama 3-4 günde teslim eder.
Beyoğlu halı yıkama fabrikası, halılarınızı gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde sizlere teslim eder.

İletişim İçin Bizi Arayın!
0212 264 75 02

beyoglu halı yıkama

Işıl halı yıkama olarak, Beyoğlu ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Beyoğlu halı yıkama hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Merkezi Kağıthane ilçesinde bulunan Işıl Halı Yıkama fabrikası, halılarınızı itina ile tam otomatik makinelerde yıkar. Halı yıkama işi, gerçekten deneyim ve tecrübe gerektiren bir iştir. Deneyimsiz ve işi bilmeyen kişiler tarafından yıkanan halılarınız, zamanla yırtılma, lekelerin çıkmaması, hijyenik olmayan yerlerde steril koşullarda yıkanmaması gibi sorunlara neden olabilmektedir.

Hatta bazı firmalarda; halılarınızın yıkama fabrikasında başka bir halı ile karışması, halılarınızın kaybolması, halılarınızın çalınması gibi durumlar meydana gelebilmektedir.

Merdiven altı halı yıkamacılara güvenerek hem sağlığınızı hem halınızı tehlikeye atmayın !
Beyoğlu halı yıkama fabrikası olarak, halılarınızın aşama aşama nasıl yıkandığına; gelin birlikte göz atalım;

  1. Yıkama işleminden önce halılarınız, kilimleriniz tüy alma ünitelerinden geçirilerek, iyice üzerindeki tüy, saç ve benzeri maddelerden arındırılarak; Kuru-Ön temizleme işleminden geçirilir.
  2. Daha sonra halınızın cinsine, kumaşın sıklığına ve türüne bağlı olarak; Her ne lekesi varsa ona uygun temizlik ilacı kullanılarak ilaçlanır ve lekeli bölgelerde ilacın ortalama 10-20 dk arasında beklemesi sağlanır.
  3. İlaçlanmış ve lekesi yumuşatılmış halılarınız, Profesyonel ve tam otomatik yıkama makinelerinde yıkanarak; Derinlemesine temizlenir ve hijyenik bir hale getirilir.
  4. Yıkanan halılarınız makinelerimizde sıkma ve durulamasına ünitesine alınarak; üzerindeki ilaçlı suyun iyice arındırılması ve ıslaklığının büyük bir kısmının gitmesi sağlanır.
  5. Durulanan halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimiz ile sıkılarak; üzerinde sadece %20 civarında nem kalır.
  6. Son olarak nemli kalan halılarınız; Tam kapalı kurutma odalarına bırakılır ve tamamen kuru hale gelene kadar bekletilir.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir