Akşemsettin Halı Yıkama


Akşemsettin mahallesi halı yıkama ve Cengiz Topel halı yıkama hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


akşemsettin halı yıkama, cengiz topel halı yıkama

Akşemsettin ve Cengiz Topel mahalleleri halı yıkama hizmeti için başka firma aramanıza gerek yok. Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en profesyonel hizmeti sunmaktayız.


Cengiz Topel Halı Yıkama İletişim

Cengiz Topel ve çevre mahallelerde onlarca halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Fakat bu firmaların %90’ı merdiven altı tabir edilen, resmi kaydı olmayan ve güven vermeyen firmalardır.

Herşeyin fiyatının arttığı ve bir halının bile milyarlara satıldığı günümüzde, halılarınızın deforme olması, yırtılması, ucuz temizlik ilaçları nedeniyle hasar görmesi, kaybolması ve hatta çalınması gibi durumlarla karşılaşmamak için halılarınızı da güvenebileceğiniz ve garantili hizmet sunan firmalara teslim etmeniz gerekmektedir.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize %100 garantili ve hijyenik bir halı yıkama hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Dilerseniz halı yıkama fabrikamızı ziyaret edebilir, tüm halı yıkama aşamalarını kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Cengiz Topel ve Akşemsettin Mahallesi Halı Yıkama İletişim Bilgilerimiz;

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Akşemsettin Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları yıkanacak halının türü, cinsi, metrekaresi ve adeti gibi bilgilere göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı sabit bir fiyat verememekteyiz.

Ayrıca Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak yılbaşı, ramazan bayramı, kurban bayramı ve anneler günü gibi özel günlere özel indirim kampanyalarımız olduğundan dolayı kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmanızı isteriz. Bu nedenle en doğru ve sağlıklı bilgiyi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.


Halı Yıkama İşlemleri Nasıl Yapılır?

İstanbul’da Avrupa yakasına hizmet veren Işıl Halı Yıkama Fabrikası, halılarınızı ve diğer ürünlerinizi yıkamadan önce, yıkama aşamasında, kurutma aşamasında ve size teslim etme aşamasında nasıl çalışıyor?

Bu adımlara kısaca değinmek gerekirse;

  1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
  2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
  3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
  4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
  5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
  6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
  7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
  8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
  9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir