Ortabayır Halı Yıkama


Ortabayır halı yıkama iletişim bilgileri, halı yıkama fiyatları ve halı yıkama detaylarının yazılı olduğu blog sayfamıza hoşgeldiniz.

ortabayır halı yıkama, ortabayır halı yıkama fiyatları, ortabayır halı yıkama iletişim

Ortabayır Halı Yıkama

Ortabayır’da halı yıkatabilecek onlarca firma olmasına rağmen insanlar genellikle ve sıklıkla ”Işıl Halı Yıkama” fabrikasını tercih etmektedirler.

Işıl Halı Yıkama hem uygun halı yıkama fiyatları ile hem de halı yıkamada iletişimi profesyonel ve doğru sağladığı için tercih edilmekte ve müşterileri tarafından övgü ile bahsedilmektedir.

Halılarınızın türü, cinsi ve lekeleri ne olursa olsun ”Işıl Halı Yıkama” fabrikası halılarınızı ilk günkü haline getirecek ve muhakkak memnuniyetinizi sağlayacaktır.

Ortabayır Halı Temizlik ve Yıkama Ücretleri

Halı yıkama fiyatları bir çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse halılarınızın adeti, metre kare bilgisi, halının türü ve halı adetine göre fiyatlarda değişmektedir.

Her halı türü aynı değildir ve bu nedenle her halı türünü yıkamanın da fiyatı aynı değildir. Ayrıca halı sayısı ve metre kare birim ölçüsü arttıkça fiyatlarda indirimler ve kampanyalar yaptığımızdan dolayı, halı yıkama fiyatları için bizi aramanız en doğru seçim olacaktır.

Işıl Halı Yıkama olarak en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel hizmeti buluşturduk ve siz değerli Ortabayır halkının bu hizmeti kullanmasına olanak sağladık.

Hizmetimizi aldıktan sonra mutlaka memnun kalacak ve çevrenizdeki insanlara da bizi önereceksiniz.

Halılarınızı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Herhangi bir ilçe veya mahallede halı temizlik hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır. Bu noktalar halılarınızın şekli, rengi, türü, güvenliği ve en önemlisi ise sizin sağlık açısından sizleri etkileyebilecek püf noktalarıdır. Halılarınızı yıkatırken nelere dikkat etmelisiniz başlıklarını, başlıca sıralamak ve detaylandırmak gerekirse;

 1. Halıların Güvenliği
  Halılarınızı teslim ettiğiniz firmanın halılarınızı sizin adınıza, adresinize ve iletişim bilgilerinize göre etiketlemesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Halıların kaybolması veya başka birinin halısı ile karışması gibi bir sorun bu yöntemle minimuma inecektir.
  Ayrıca halılarınızın çalınarak kaybolmaması için ise firmanın yıkama merkezinde güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekmektedir.
 2. Halılarınızın Kondisyonu, Rengi ve Şeklinin Korunması
  Halılarınızın kondisyonunun, yani genel görünümünün bozulmaması için halıların türüne ve cinsine göre yıkanması gerekmektedir. Ayrıca her leke kendine özgü bir yöntem ile çıkarılmalıdır. Ağır kimyasal içeren leke çıkarıcılar halılarınıza zarar verebilmektedir. Doğru yapılan bir yıkama ve leke çıkarma işleminde halılarınızın genel durumunun yanı sıra renginin ve şeklininde bozulması söz konusu olmayacaktır.
 3. Halılarınızın Hijyenik Yıkanması ve Sağlığınız
  Halılarınız için yıkama işlemi yapılırken yalnızca temizliğe özen gösteren firmalar, ne yazık ki hijyeni önemsememektedir. Bu nedenle yıkanan halılarınız gözünüze temiz gibi görünse de aslında ipliklerin iç kısımlarında kalan kısımlar bir çok bakteriye ve akara ev sahipliği yapmaktadır.
  İşini özenle ve hakkını vererek yapan halı yıkama firmaları ise antibakteriyel temizlik ilaçları kullanmaktadır ve bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.4. Halı Yıkama Fiyatlarının Belirlenmesi
  Halı yıkama firmalarının fiyat politikaları yaptıkları işciliklere ve kullandıkları malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yıkama merkezinin konumu, çalıştırılan personel sayısı, yakıt ücretleri, su faturası ve elektrik faturasına göre de işletmeler fiyat politikalarında değişiklik yapabilmektedir. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kaliteli bir halı yıkama hizmetini, piyasa fiyatlarının altında almanız mümkün değildir. Bu nedenle vereceğiniz paradan ziyade, halılarınızın kondisyonunu ve kendi sağlığınızı düşünmeniz akıllıca olacaktır.

Ortabayır Halı Yıkama Telefon Numaraları

Kağıthane Ortabayır halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir