Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama


Hürriyet mahallesi halı yıkama, Kağıthane ilçesinde çok ve genellikle tercih edilen bir hizmettir. Birçok hane, evlerinin taze ve temiz kokmasını sağlamak için halılarının düzenli olarak temizlenmesini ve yıkanmasını tercih eder.

Halı yıkama işleminde temizlik sadece lekeleri çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda halıları dezenfekte ederek gelecekteki lekelere karşı dirençli olmalarını sağlar. Kullanılan leke çıkarıcı ve temizlik malzemeleri hem antibakteriyel hem de organik maddelerden elde edilen ve anti-alerjen özelliğe sahip ürünlerdir.

hürriyet mahallesi halı yıkama

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama

Hürriyet Mahallesi’nde halı yıkama hizmeti veren birçok profesyonel var ama en dikkat çekicilerinden biri Işıl Halı Yıkama fabrikasıdır. Çünkü Işıl Halı Yıkama, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Işıl Halı Yıkama, halılar, döşemeler, koltuklar, yataklar, sandalyeler, stor perdeler, zebra perdeler ve daha fazlası için derinlemesine temizlik çözümleri sunuyor. Firmamızın sunduğu bu hizmetler, ürünlerinizin yüzeyine veya dokusuna zarar vermeden zorlu lekeleri ve kokuları gidermede etkilidir. Ayrıca halıları zarar vermeden derinlemesine temizlemek için yüksek kaliteli makineler kullanırlar. Sonuç olarak müşterileri aldıkları sonuçlardan memnun kalırlar.

Halı Temizliği

Hürriyet mahallesi sakinlerinden bazıları halılarını market veya temizlik ürünleri satan yerlerde satılan temizlik malzemeleri ile temizlemeyi tercih edebiliyor. Ancak bu uygulama ile derinlemesine temizlik, derinlemesine yıkama ve durulama gibi işlemler maalesef mümkün olmuyor.

Evde yapılan halı temizleme uygulamaları genellikle olumsuz sonuçlanarak lekelerin halının diplerine inmesine ve çıkması daha zor bir hale gelmesine sebep oluyor.

Halı yıkamada zorlanmadan, yorulmadan, kusursuz bir temizlik için bizi arayın!

İletişim sayfamızı ziyaret etmek için tıklayın.

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Hürriyet mahallesinde halı yıkama fiyatları yıkatılacak halının cinsine, türüne, adetine ve metre karesine göre değişiklik göstermektedir. Bu bilgileri öğrenmek ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizden faydalanmak için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Hürriyet halı temizleme iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Hürriyet mahallesi ve çevre bölgelere perde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Merkezi Kağıthane’de bulunan ve Hürriyet mahallesi gibi bir çok mahalleye profesyonel hizmet veren firmamızı seçmeniz için önemli bir kaç nedeni aşağıda sıraladık, halılarınızı bize emanet edin veya etmeyin hiç önemli değil. Ancak bizi aramadan karar vermeyin!

  1. Halılarınızı tertemiz yıkayarak ilk günkü temizliğine kavuşturacağımızı garanti ediyoruz. Çıkması zorlu lekelerde bile özel yıkama solüsyonları kullanarak lekeleri minimuma indiriyoruz.
  2. En uygun fiyatlarla, düşük kar marjları ile hizmet veriyoruz ve aile ekonominizi düşünüyoruz.
  3. Söz verdiğimiz tarihte gelerek halılarınızı teslim alıyor ve söz verdiğimiz tarihte halılarınızı teslim ediyoruz. Zaman zaman aksilikler yaşanabilse de bu aksilikleri minimum düzeyde yaşıyoruz.
  4. Halılarınızda sararma, solma, yıpranma, aşınma, delinme, kopma, incelme, kaybolma ve çalınma gibi durumlara karşı garantili yıkama işlemi yapıyoruz. Farklı firmalarda başınıza gelen kötü şeylerin yaşanmaması için tüm tedbirleri alıyoruz.
  5. Sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına tüm süreçlerde sizleri bilgilendiriyoruz. Halılarınızı teslim etmeye gelecek personellerimiz gelmeden önce sizleri arayarak müsaitlik durumunuzu öğreniyor ve ona göre gelerek halılarınızı teslim ediyor.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir