Kağıthane Merkez Mahallesi Halı Yıkama


Kağıthane Merkez mahallesi halı yıkama, Kağıthane merkez halı yıkama iletişim bilgilerini, halı yıkama detaylarını ve halı yıkama iletişim bilgilerini içermektedir.

Işıl Halı Yıkama olarak Kağıthane merkez mahallesinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri sizlere en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Kağıthane merkez halı yıkama, Kağıthane merkez halı yıkama iletişim, Kağıthane merkez halı yıkama fiyatları

Kağıthane Merkez Halı Yıkama

Kağıthane’nin merkezi olan merkez mahallesinde onlarca halı yıkama şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler arasında müşteriler ve halk tarafından en çok beğenilen, tavsiye edilen ve önerilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Halı yıkama ve temizleme firmamız her zaman dürüstlüğü ve şeffaflığı ilke edinen yöneticileri ve personelleri ile sizlere ekonomik destek sunmaya hazırdır. Haftanın 7 günü bizlere ulaşarak, detaylı bilgi ve fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Kağıthane Halı Yıkama Fiyatları

Işıl halı yıkama olarak halı yıkama fiyatlarında en minimum fiyatlarla, en profesyonel hizmeti sunuyoruz ve bu durumda müşterilerimizde memnuniyet oluşturuyor.

Neredeyse her gün her şeye gelen zamlarla birlikte halkımızın ekonomik olarak zor zamanlar geçirdiği hepimizce malum. Bizde en azından halılarını yıkatmak ve temizletmek isteyen bölge halkımız bir nebze rahat etsin diye fiyatlarımızı olabildiğince alt seviyelerde tutuyor ve kar oranımızı minimuma indiriyoruz.

Halı yıkama fiyatlarında, diğer bazı sektörlerde olduğu gibi belirli bir fiyat uygulaması yoktur. Çünkü yıkanacak halının adeti, metre karesi ve türüne göre fiyatlar artmakta veya azalmaktadır. Bu nedenle en garanti ve hızlı yol olarak bizi aramanızı ve detaylı bilgi istemenizi rica ediyoruz.


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Kağıthane Merkez Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Kağıthane halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir