Eyüp Halı Yıkama 1


Eyüp halı yıkama fiyatları, halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numarası için haftanın her günü bizi arayarak destek alabilirsiniz.

eyüp halı yıkama


Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Eyüp Halı Yıkama Fiyatları

Eyüpsultan ilçesinde, İstanbul genelinde olduğu gibi onlarca halı yıkama firması bulunmakta ve fiyatları değişkenlik göstermektedir. Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak halılarınızın türüne, cinsine, adetine ve metrekaresine göre farklı kampanya ve indirimler uyguladığımız için fiyat bilgisini web sitemiz üzerinden paylaşmıyoruz. Fiyat öğrenmek veya detaylı bilgi almak için en doğru ve sağlıklı yol iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşmanız olacaktır.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84

Ayrıca iletişim sayfamızı ziyaret etmek için ”burayı tıklayabilirsiniz.


Halı Yıkama’da Öncü Firma

Halılarınızın güvenle, hijyenik ve temiz bir şekilde yıkanarak, sizlere sapasağlam teslim edilmesini istiyorsanız, Işıl Halı Yıkama firmasına %100 güvenerek teslim edebilirsiniz.

Uzun yılların deneyimi, tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ”Işıl Halı Yıkama” sizlere hizmet vermeye her zaman hazır.

Sizde halılarınızı riske atmamak, kafanız rahat bir halı yıkama deneyimi yaşamak istiyorsanız Işıl Halı Yıkama’yı tercih edin.


Halı Yıkama’da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama hizmetinde dikkat edilmesi gereken bir çok nokta vardır. Bu konular halılarınızın güvenliği, kondisyonu, şekli, renkleri ve en önemlisi ise sizin sağlığınızı etkileyebilecek noktalardır. Bu konuları başlıca sıralamak ve açıklamak gerekirse;

 1. Halıların Güvenliği
  Halılarınızı teslim ettiğiniz firmanın halılarınızı sizin adınıza, adresinize ve iletişim bilgilerinize göre etiketlemesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Halıların kaybolması veya başka birinin halısı ile karışması gibi bir sorun bu yöntemle minimuma inecektir.
  Ayrıca halılarınızın çalınarak kaybolmaması için ise firmanın yıkama merkezinde güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekmektedir.
 2. Halılarınızın Kondisyonu, Rengi ve Şeklinin Korunması
  Halılarınızın kondisyonunun, yani genel görünümünün bozulmaması için halıların türüne ve cinsine göre yıkanması gerekmektedir. Ayrıca her leke kendine özgü bir yöntem ile çıkarılmalıdır. Ağır kimyasal içeren leke çıkarıcılar halılarınıza zarar verebilmektedir. Doğru yapılan bir yıkama ve leke çıkarma işleminde halılarınızın genel durumunun yanı sıra renginin ve şeklininde bozulması söz konusu olmayacaktır.
 3. Halılarınızın Hijyenik Yıkanması ve Sağlığınız
  Halılarınız için yıkama işlemi yapılırken yalnızca temizliğe özen gösteren firmalar, ne yazık ki hijyeni önemsememektedir. Bu nedenle yıkanan halılarınız gözünüze temiz gibi görünse de aslında ipliklerin iç kısımlarında kalan kısımlar bir çok bakteriye ve akara ev sahipliği yapmaktadır.
  İşini özenle ve hakkını vererek yapan halı yıkama firmaları ise antibakteriyel temizlik ilaçları kullanmaktadır ve bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.4. Halı Yıkama Fiyatlarının Belirlenmesi
  Halı yıkama firmalarının fiyat politikaları yaptıkları işciliklere ve kullandıkları malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yıkama merkezinin konumu, çalıştırılan personel sayısı, yakıt ücretleri, su faturası ve elektrik faturasına göre de işletmeler fiyat politikalarında değişiklik yapabilmektedir. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kaliteli bir halı yıkama hizmetini, piyasa fiyatlarının altında almanız mümkün değildir. Bu nedenle vereceğiniz paradan ziyade, halılarınızın kondisyonunu ve kendi sağlığınızı düşünmeniz akıllıca olacaktır.

Işıl halı yıkama fabrikası olarak olabilecek en uygun fiyatlara, en profesyonel hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Belki klasik bir söz olacak fakat ”Kalite asla tesadür değildir” 


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Eyüp Halı Yıkama