Hakkımızda


KAĞITHANE IŞIL HALI YIKAMA

Işıl halı yıkama olarak; 19 senedir halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama ve halıfleks yıkama alanlarında profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Firma olarak birinci önceliğimiz sizin ve aileinizin sağlığıdır. Her zaman müşteri memuniyetini ve işimiz gereği hijyeni ilke edinmiş bir firma olduğumuz için; İstanbul içerisinde kalitesi ile adından söz ettirmiş köklü bir firmayız.

Çocuklarınızın ve ailenizin güvenle oturabilmesi hatta sağlıklı bir ortamda oturması için halılarımızı temiz ve titiz bir şekilde ailenizi ve sizleri düşünerek hijyenik olarak yıkıyoruz ve sizler için her türlü olumsuzluğa dikkat ediyoruz.

Halılarımızı uzun süre yıkatmazsak halımızın derinliklerinde ve tüylerin köklerinde bakteriyel oluşumlar gözlemlenir.Bu durum hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlıklarını  tehlikeye atar ve sık sık hastalanmanıza neden olur. Zaman içerisinde kalıcı hale gelen lekeler, yıpranmalar ve solan renkler de cabası olur. Bu sorunlardan kurtulmanız için halılarınızın her 6 ayda bir yıkanmasını öneriyoruz. Tüm yıkamalarımız da sizleri memnun etmek için biz her zaman bir telefon uzağınızdayız.
Kağıthane Işıl Halı yıkama, Temiz Halı Yıkama‘nın İstanbul’daki tek adresi.

Yorganlarınızı ve halılarınızı evlerinizden ücretiz olarak alıyoruz ve yıkamalarını yapıyoruz bizim için önemli olan hijyen, temizlik ve buna bağlı olarak müşteri memnuniyetidir.

Yıllardır müşterilerimizi mutlu etmekten onur ve gurur duyuyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize de Şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

El halısı, makine halısı, kilim , battaniye-yorgan yıkamak için sizlerin telefonlarını bekliyoruz.

Saygılarımızla;
Kağıthane Işıl Halı Yıkama