Hamidiye Mahallesi Halı Yıkama


Hamidiye mahallesi halı yıkama hizmetleri için bizi arayarak en uygun halı yıkama fiyatlarından ve en profesyonel halı yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

hamidiye mahallesi halı yıkama, kağıthane halı yıkama, halı yıkama fiyatları


Hamidiye Halı Yıkama İletişim

Hamidiye mahallesi halı yıkama hizmeti veren firmamız, en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi ilke edinmiş ve bu alanda tüm müşterilerini memnun etmeyi hedeflemiş bir firmadır. Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak halı yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk ve yatak yıkama gibi tüm tekstil temizlik ihtiyaçlarınız için bizleri arayabilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Halı Yıkama’da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halılarınızı yıkama firmalarına teslim ederken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Halılarınızın kaybolmaması, çalınmaması ve zarar görmemesi için sizden önce halı yıkama firmasının da dikkat etmesi gereken noktalar vardır.

Bu süreçleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Halı yıkama yapacak olan firma güvenilir ve resmi bir firma olmalıdır. Aksi halde özellikle değeri yüksek halıların kaybolması veya çalınması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
  2. Yine halı yıkama yapacak olan firmanın personelleri işlerinde uzman olmalıdır. Aksi halde halılarınız yıkama, kurutma veya harici bir işlem sırasında delinme, yırtılma veya farklı kişilerin halıları ile karışabilir ve iş içerisinden çıkılamaz bir hal alabilir.
  3. Halı yıkama veya diğer temizlik hizmetleri için çok düşük fiyatlar veren firmaların kullandığı temizleyicileri ve su kalitesini de öğrenmeniz gerekmektedir. Kullanılan ucuz temizleyiciler sağlığınıza zarar verebilir veya en iyi ihtimalle alerjilere sebep olabilir. Ek olarak suyun kuyu suyu veya kirli sulardan olması durumunda ise halılarınız adeta bir mikrop yuvasına dönüşebilir. Bu nedenle hijyenik yıkama yapan yerleri tercih etmeniz gerekmektedir.
  4. Halılarınızın adresten alınırken veya size teslim edilirken ekstradan bir servis ücreti istenmemesi gerekmektedir. Çünkü neredeyse her halı yıkama firması kendi ulaşabileceği veya çevre bölgelere hizmet vermektedir ve servis ücreti alması yalnızca haksız kazanç sağlamaktan başka bir şey değildir.

Hamidiye Halı Yıkama Fiyatları

Hamidiye mahallesinde halı yıkama fiyatları bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Örneğin yıkanacak halının metre karesi, halının türü, yıkanacak toplam halı adeti ve metre karesine göre fiyatlar değişebilmektedir. Kağıthane Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak; tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir