Koltuk Yıkama


KOLTUK YIKAMA HİZMETİMİZ

Koltuklarınızı temiz mi sanıyorsunuz?
Temizletmek mi istiyorsunuz?

Koltuk yıkama nasıl yapılır sorusu en çok sorulan sorular arasındadır.
Koltuk Yıkama işlemi; 80 Derece (Neredeyse kaynar) su, anti bakteriyel ve organik temizlik ilaçları (Özellikle Mite “ev akarı” öldürücü özellikli) ve profesyonel koltuk yıkama makineleri ile yapılır.

Koltuk yıkama hizmetimiz yerinde (mobil) koltuk yıkama işlemi olup, siz neredeyseniz yıkama ekibimiz oraya gelmektedir. Yani koltuk yıkama işlemi evinizde yapılmakta olup, ortalama işlem süresi 1 saattir. Güçlü vakum özellikli makineler ile vakumlayarak yapılan kurutma işleminin ardından yıkanan koltuklarınız ortalama 6-7 saatte kuruyarak tertemiz hale gelmektedir.

Koltuklarınızı temiz tutmanın bazı yolları vardır fakat malesef bunlar da bazı zamanlar yeterli gelmeyebiliyor koltuklarımızın renkleri değişiyor, kararmalar ve solmalar olabiliyor. Üzerine yiyecek ve içecekler dökülüyor. Ve ne yazıkki bunlara bazen hiçbir zaman engel olamıyoruz.

Koltuklarınızı temiz tutmak için üzerlerine örtü örtmek bir süre etkili olsada; modelini, desenini severek aldığınız koltuklarınızın yüzlerini başka örtülerle kapatmak zorunda kaldığınız için pekde içinize sinmiyor olabilir. Koltuklarınızı gönül rahatlığı ile örtüsüz olarak kullanabilirsiniz. Profesyonel makinelerimiz ile yıkanan koltuklarınız ilk günkü gibi ışıl ışıl hale gelecek ve %100 hijyene kavuşacak.

Bizimle iletişime geçerek en uygun koltuk yıkama fiyatlarından ve en profesyonel koltuk yıkama hizmetinden yararlanabilir , merak ettiğiniz her ne varsa sorabilir, koltuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz!

İletişim Numaralarımız;

0212 264 75 02

0538 284 82 84