Emniyet Evleri Halı Yıkama


Emniyet evleri halı yıkama için bizi arayın, avantajlı çıkın!

Emniyet evleri halı yıkama ücretleri ve fiyatlarında en uygun fiyatlarla, en profesyonel halı yıkama hizmetlerini sunmaktayız.

Bölgenizin en çok tercih edilen ve en sık müşteri memnuniyeti yorumu alan firması ile sizde halılarınızı, perdelerinizi, yorganlarınızı, battaniyelerinizi, koltuklarınızı, yataklarınızı, stor perdelerinizi, zebra perdelerinizi ve tüm tekstil ürünü eşyalarınızı en uygun fiyatlarla, profesyonellere yıkattırın.

emniyet evleri halı yıkama fiyatları, emniyet evleri halı yıkama iletişim

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı yıkama hizmeti herkesin yapabileceği, kolayca altından kalkabileceği ve her müşteriyi kesinlikle memnun edebileceği bir iş kolu veya hizmet sektörü değildir. Halı yıkama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken çok önemli detaylar vardır. Bu detayların bir kısmı insan sağlığı ile alakalı iken bir kısmı ise halının temiz olması ve halının bütünlüğünün zarar görmemesi ile alakalıdır.

Örneğin; Hijyensiz, kirli, merdiven altı ve sağlık kurallarına önem verilmeyen bir halı yıkama işletmesinde halılarınız size ne kadar temiz görünürse görünsün, bakteri ve mikrop yerleşimleri konusunda maalesef ki halınız hijyenik değildir. Bu durum hem sizin, hem ailenizin hem de sevdiklerinizin başına büyük sağlık sorunları ve alerji durumları ile karşınıza çıkabilir.

Bu gibi durumların yaşanmaması, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlıklarının bozulmaması için halı yıkama hizmeti alacağınız firmanın temizlik ve hijyen koşullarını iyi araştırmalı, buna göre karar verilmelidir. Fiyatı çok düşük olan firmalara itibar ederek, kendinizi ve sağlığınızı riske atmayın!

Emniyet Evleri Halı Yıkama Adımları

Neredeyse tüm Avrupa yakasına hizmet veren Işıl Halı Yıkama, halılarınızı yıkamadan önce, yıkarken, kuruturken ve size teslim ederken nasıl çalışmaktadır?

Gelin bu aşamaları birlikte inceleyelim;

  1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
  2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
  3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
  4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
  5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
  6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
  7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
  8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
  9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Emniyet Evleri Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Emniyet evleri halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Emniyet Evleri ve çevre bölgelere halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir