Halı Yıkama


Neden Kağıthane Işıl Halı Yıkama’yı Seçmelisiniz?

Halı yıkama ve halı temizleme işi ciddi bir tecrübe, profesyonel iş anlayışı ve deneyim gerektirmektedir. Yılların tecrübesi ve birikimi ile, profesyonel ekipmanımız ve personelimizle siz değerli müşterilerimize İstanbul – Kağıthane merkezli olarak halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Açık ve kapalı kurutma alanlarımızla; 4 Mevsim halı yıkama işlerinizi yapıyoruz. Halı, halıfleks, kilim ve paspaslarımız evlerimize hem güzellik katan, hem yer ile bağlantımızı keserek bizim ve ailemizin her an temas halinde olduğu alanlardır. Bu nedenle sağlığımızı korumak için halılarımızı da korumalıyız cümlesi kesinlikle hepimizin katılacağı doğru bir söz olmaktadır.

Kağıthane Halı Yıkama

Resim: Akar adı verilen bakterinin, mikroskobik görüntüsü.

Evlerimizdeki bütün kumaş, döşeme, tüylü ve yünlü tüm alanlarda yaşayan “Akar” (Mite) adı verilen bakteriler, sağlığımızı ciddi boyutlarda etkileyerek bizleri ve sevdiklerimizi tehdit etmektedir. Uzmanların araştırmasına göre “Astım” çocuklarımızda %90 alerjik sebepli olup, bunun en büyük nedeni ise “Akar” adı verilen bakterilerdir. Halıları kuru silkelemek, çırpmak kesinlikle çözüm değildir.! En kesin ve en kökten çözüm; Halılarımızı Profesyonel, tam otomatik makineler ve hijyenik temizlik ilaçları ile yıkatmak, vakumlatmak ve ısıtma odalarında kurutmaktır. Bu şekilde arka arkaya birçok işlem gören halınız “Akar”lardan temizlenerek %100 Sağlıklı ve hijyenik bir hale gelecektir. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı, maalesef ki gözle göremediğimiz bir çok neden ve bakterinin sebep olduğu hastalıklara bağlıdır ve sağlıklı olmanın en önemli kurallarından birisi de şüphesiz “Temizlik”tir.

Kağıthane Işıl Halı YıkamaHer çeşit halılarınızı evinizden alıp; Kağıthane Işıl Halı Yıkama tesisimizde tam otomatik makinelerimizde; yıkıyor, temizliyor, vakumluyor ve ısıtma odalarımızda kurutarak sizlere söylediğimiz gün ne zaman ise tam zamanında teslim ediyoruz!
Halılarda bulunan lekelere, kirlere halıya zarar vermeden titizlik ile müdahale ediyoruz, Lekeyi çıkartmak için kullanılan deterjan ve ilaçlar piyasada bulamayacağınız, özel halı yıkama ilacı olarak üretilen yurtdışından ithal temizlik ilaçlarıdır. Bu nedenle hem maliyetli hemde gerçekten güzel sonuç veren ilaçlardır. Leke çıkarma işlemi sırasında asla halılarınızın tüylerine ve yüzeyine zarar vermez, deforme etmez.

Halılarınız temizlendikten sonra poşetlenerek, isminiz, adresiniz ve iletişim numaranız ile birlikte etiketlenerek, size ulaştırılmak üzere yola çıkar. Size verilen gün hangi gün ise o gün o bölgeye servise çıkan halı yıkama aracımız size bilgi verir ve gün içerisinde belirtilen saatte halılarınız size teslim edilir.

İstanbul içerisinde halı yıkama işinde adından iyi olarak söz ettiren bir firmayız.

Müşterilerimizin memnuniyeti, üstün başarılar doğrultusunda en iyi hizmeti ve müşteri potansiyelini üst seviyede tutarak kaliteli ve duyarlı olarak çalışmamızı sağlamaktadır.

Kağıthane Işıl Halı Yıkama olarak temel ilkemiz, sizlerin ve ailenizin sağlığınızı koruyarak hijyenik olarak halılarınızın temizliğinin sağlanması ve yıkama işlemlerinde halılarınızın güzelliğini bozmadan ömrünü uzatmaktır.

Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir.

 

Bizimle iletişime geçerek en uygun halı temizleme fiyatlarından ve en profesyonel halı yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Merak ettiğiniz her ne varsa sorabilir, halılarınızı güvenle teslim edebilirsiniz!

İletişim Numaralarımız;

0212 264 75 02

0538 284 82 84 

Whatsapp İçin TIKLAYIN

Kağıthane Işıl Halı Yıkama