Sakarya Mahallesi Halı Yıkama


Sakarya mahallesi halı yıkama fabrikası iletişim bilgileri, halı yıkama fiyatları ve detayları ile ilgili bir arama yaptıysanız, doğru sayfadasınız.

Eyüpsultan’a bağlı Sakarya mahallesinde onlarca halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikaların ne yazık ki büyük bir kısmı merdivenaltı olarak tabir edilen, işini iyi yapamayan ve profesyonel olmayan halı yıkama ve temizlik firmalarıdır.

Bu tür firmalarda halılarınızın kaybolması, çalınması, zarar görmesi ve farklı kişilerin halıları ile karıştırılması muhtemel sonuçlar arasındadır.

Işıl halı yıkama fabrikası olarak, Eyüpsultan halı yıkama ve diğer temizlik alanlarında adından sıkça başarıları ile bahsettiren, kurumsal bir firmayız.

Halılarınızı güvenle teslim etmek, tertemiz ve sağlam bir şekilde teslim almak istiyorsanız bizi arayın ve detaylı bilgi alın.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN

sakarya mahallesi halı yıkama, sakarya mahallesi halı yıkama fiyatları, sakarya mahallesi halı yıkama iletişim


Sakarya Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları

Sakarya mahallesi halı yıkama fiyatları, halının metrekaresi, adeti ve türüne göre değişiklik göstermektedir. En doğru ve sağlıklı bilgiyi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca halı yıkama fiyatlarımızda sürekli olarak ”Yaz indirimi, Kış indirimi, Bahar indirimi, Anneler günü ve Bayram kampanyası” gibi etkinliklerimiz olmaktadır. Bu tür indirim fırsatlarımızdan yararlanmak için bizi arayın ve detaylı fiyat bilgisi alın.


Sakarya mahallesi Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Sakarya halı yıkama telefon numarası, iletişim bilgileri ve whatsapp numarası gibi bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır.

Haftanın 7 günü bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Fiyatın ve hizmetlerimizin size uygun gelmesi halinde randevunuzu oluşturabiliriz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Halı Yıkama’da Son Teknoloji Ürünler

Halı yıkama hizmetimizde en son teknoloji olan ve tam otomatik diye adlandırılan makinalar ile hizmet veriyoruz. Bu makinalarla hizmet veriyor olmamızın en önemli sebebi; halıları derinlemesine temizliyor olması ve tüm kir, leke ve bakterilerden arındırıyor olmasıdır.

Halı yıkamada bir kere bizi tercih edin, sonrasında halı yıkama firması aramayacaksınız. Çünkü daimi müşterimiz olacak ve %100 memnun kalacaksınız!

Halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor perde yıkama, koltuk & yatak yıkama gibi hizmetlerimizden faydalanabilmek için bizi arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.


Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir