Güzeltepe Halı Yıkama


Güzeltepe halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen, müşterilerin beğenisini toplayan firma ”Işıl Halı Yıkama” olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

Uygun halı yıkama fiyatları, profesyonel ve kusursuz hizmet için bizi arayın, detaylı bilgi alın.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


güzeltepe halı yıkama iletişim, güzeltepe halı yıkama fiyatları


Güzeltepe Halı Yıkama Fiyatları

Güzeltepe halı yıkama fiyatları, bir çok şarta göre bağımsız olarak değişebilmektedir. Örnek vermek gerekirse yıkanacak halının türü, halının metrekaresi, halının adeti gibi bir çok faktör, halı yıkama fiyatını değiştirebilen faktörlerdir.

Işıl halı yıkama fabrikası olarak yaz, kış, bahar, anneler günü ve bayramlara özel indirimlerimiz ve kampanyalarımız mevcuttur. Bu nedenle en doğru fiyatı almak ve randevu oluşturmak için bizlere ulaşarak detaylı bilgi almanızı öneririz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Güzeltepe Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Merkezi İstanbul – Nurtepe‘de bulunan ”Işıl Halı Yıkama” fabrikası, Güzeltepe’ye çok yakın bir konumda olduğu için bu halı yıkama fiyatlarında da indirimler demektir.

Bizi arayarak veya whatsap’tan yazarak detaylı bilgi alabilir, bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Adresimiz: Nurtepe mahallesi, Balsuyu sokak, No: 9A, Kağıthane / İstanbul
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder


Halılarınızı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Herhangi bir ilçe veya mahallede halı temizlik hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken bir çok husus vardır. Bu noktalar halılarınızın şekli, rengi, türü, güvenliği ve en önemlisi ise sizin sağlık açısından sizleri etkileyebilecek püf noktalarıdır. Halılarınızı yıkatırken nelere dikkat etmelisiniz başlıklarını, başlıca sıralamak ve detaylandırmak gerekirse;

  1. Halıların Güvenliği

    Halılarınızı teslim ettiğiniz firmanın halılarınızı sizin adınıza, adresinize ve iletişim bilgilerinize göre etiketlemesi bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Halıların kaybolması veya başka birinin halısı ile karışması gibi bir sorun bu yöntemle minimuma inecektir.
    Ayrıca halılarınızın çalınarak kaybolmaması için ise firmanın yıkama merkezinde güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekmektedir.
  2. Halılarınızın Kondisyonu, Rengi ve Şeklinin KorunmasıHalılarınızın kondisyonunun, yani genel görünümünün bozulmaması için halıların türüne ve cinsine göre yıkanması gerekmektedir. Ayrıca her leke kendine özgü bir yöntem ile çıkarılmalıdır. Ağır kimyasal içeren leke çıkarıcılar halılarınıza zarar verebilmektedir. Doğru yapılan bir yıkama ve leke çıkarma işleminde halılarınızın genel durumunun yanı sıra renginin ve şeklininde bozulması söz konusu olmayacaktır.
  3. Halılarınızın Hijyenik Yıkanması ve SağlığınızHalılarınız için yıkama işlemi yapılırken yalnızca temizliğe özen gösteren firmalar, ne yazık ki hijyeni önemsememektedir. Bu nedenle yıkanan halılarınız gözünüze temiz gibi görünse de aslında ipliklerin iç kısımlarında kalan kısımlar bir çok bakteriye ve akara ev sahipliği yapmaktadır.
    İşini özenle ve hakkını vererek yapan halı yıkama firmaları ise antibakteriyel temizlik ilaçları kullanmaktadır ve bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.
  4. Halı Yıkama Fiyatlarının BelirlenmesiHalı yıkama firmalarının fiyat politikaları yaptıkları işciliklere ve kullandıkları malzemelere göre değişmektedir. Ayrıca yıkama merkezinin konumu, çalıştırılan personel sayısı, yakıt ücretleri, su faturası ve elektrik faturasına göre de işletmeler fiyat politikalarında değişiklik yapabilmektedir. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekir ki; Kaliteli bir halı yıkama hizmetini, piyasa fiyatlarının altında almanız mümkün değildir. Bu nedenle vereceğiniz paradan ziyade, halılarınızın kondisyonunu ve kendi sağlığınızı düşünmeniz akıllıca olacaktır.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir