Nispetiye Halı Yıkama


Nispetiye halı yıkama fiyatları ve halı yıkama telefon numarası gibi ihtiyaçlarınız için bir tık kadar yakınızdayız.

Hemen bizi arayarak, yaz kampanyası, kış kampanyası ve bayram kampanyamız gibi tüm indirimlerden haberdar olabilir, en uygun fiyatlarla profesyonel olarak halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim Sayfamız: ”Tıkla’

nispetiye halı yıkama, nispetiye halı yıkama iletişim, nispetiye halı yıkama telefon numarası, nispetiye halı yıkama fiyatları


Nispetiye Halı Yıkama Fabrikası

Nispetiye halı yıkama fabrikası olarak siz değerli Beşiktaş halkına en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Bizden aldığınız hizmette memnun kalmama ihtimaliniz söz konusu bile değil.

Tam otomatik halı yıkama makineleri, profesyonel halı yıkama ekibi, alanında uzman ve deneyimli müşteri temsilcisi ve geniş servis ağımız ile halılarınızı derinlemesine ve hijyenik bir şekilde temizliyor, tam kapalı kurutma odalarımızda kurutarak adresinize teslim ediyoruz.

Üstelik halı yıkama ücreti dışında ekstra bir servis, kurutma, paketleme ve benzeri gibi bir ücret asla talep etmiyoruz!


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerine hizmet veren ve Nispetiye gibi bir çok Beşiktaş mahallesine profesyonel halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama, yerinde halı yıkama ve stor perde yıkama hizmet veren firmamızı seçmeniz için önemli bir kaç nedeni aşağıda sıraladık, halılarınızı bize emanet edin veya etmeyin hiç önemli değil. Ancak bizi aramadan karar vermeyin!

  1. Halılarınızı tertemiz yıkayarak ilk günkü temizliğine kavuşturacağımızı garanti ediyoruz. Çıkması zorlu lekelerde bile özel yıkama solüsyonları kullanarak lekeleri minimuma indiriyoruz.
  2. En uygun fiyatlarla, düşük kar marjları ile hizmet veriyoruz ve aile ekonominizi düşünüyoruz.
  3. Söz verdiğimiz tarihte gelerek halılarınızı teslim alıyor ve söz verdiğimiz tarihte halılarınızı teslim ediyoruz. Zaman zaman aksilikler yaşanabilse de bu aksilikleri minimum düzeyde yaşıyoruz.
  4. Halılarınızda sararma, solma, yıpranma, aşınma, delinme, kopma, incelme, kaybolma ve çalınma gibi durumlara karşı garantili yıkama işlemi yapıyoruz. Farklı firmalarda başınıza gelen kötü şeylerin yaşanmaması için tüm tedbirleri alıyoruz.
  5. Sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına tüm süreçlerde sizleri bilgilendiriyoruz. Halılarınızı teslim etmeye gelecek personellerimiz gelmeden önce sizleri arayarak müsaitlik durumunuzu öğreniyor ve ona göre gelerek halılarınızı teslim ediyor.

Beşiktaş’ta Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir