Yeşilce Halı Yıkama


Yeşilce halı yıkama hizmetimiz için bizleri arayarak en uygun fiyatlarla, en profesyonel halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

yeşilce halı yıkama, yeşilce halı yıkama fiyatları, yeşilce mahallesi halı yıkama, yeşilce halı yıkama iletişim

Yeşilce Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkamada fiyatlar bir çok faktöre göre değişmekte olup, belirli kriterlere göre fiyat belirlenmektedir. Örnek vermek gerekirse, halıların adeti, metre kare bilgisi ve halıların türü & cinsi gibi bir çok faktör halı yıkama fiyatlarının belirlenmesinde rol oynamaktadır.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak, hem halı yıkama hem de diğer tüm hizmetlerimizde sizlere en uygun fiyatlarla, en kaliteli ve hijyenik halı yıkama hizmetini sunuyoruz.

Yukarıdaki tüm nedenler bir araya geldiğinde ve zaman zaman kampanyalar yapmakta olduğumuzdan dolayı web sitemiz üzerinden net bir fiyat paylaşımı yapamamaktayız. En doğru ve kesin fiyat bilgisi için bizi aramanız veya whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz çok daha isabetli olacaktır.

Halı Yıkama iletişim Bilgileri

Kağıthane Yeşilce halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Yeşilce, Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Neden Işıl Halı Yıkamayı Tercih Etmelisiniz?

Işıl Halı Yıkama, uzun yılların bilgi birikimi, deneyimi, kaliteli kadrosu, güvenilir ekibi, tecrübesi, uygun fiyatı ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere her zaman en iyi hizmeti, en uygun fiyatlara sunmayı hedefler.

Kullandığımız tüm halı yıkama ve temizlik makinaları son teknoloji ve yurtdışından ithal ürünlerdir. Kullanılan tüm deterjan, temizleyici ve leke çıkarıcılar %100 anti bakteriyel ve anti alerjik özelliğe sahip, güçlü ve sağlıklı ürünlerdir.

Tüm çalışan personellerimiz ve firma yetkililerimiz temizliğe önem veren, sizlerin sağlığını düşünen, alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Bunlar ve bunlara benzer bir çok nedenden dolayı Işıl Halı Yıkama tüm müşterileri tarafından sıklıkla adından başarısıyla söz ettirmektedir. Bize bir defa halılarını teslim eden tüm müşterilerimiz bizleri akrabalarına, arkadaşlarına ve komşularına da önermektedir.

Işıl halı yıkama fabrikası olarak olabilecek en uygun fiyatlara, en profesyonel hizmeti vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Belki klasik bir söz olacak fakat ”Kalite asla tesadür değildir” 


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir