Yorgan Yıkama


Yorgan ve Battaniye Yıkamanın Sağlık Açısından Önemi ve Hizmet Detayları

Yorgan temizliği özellikle sağlık açısından oldukça fazla önem taşıyor. Sürekli olarak kullanılan ve zaman içerisinde akar, mite adı verilen bakteriler oluşan yorganların ve battaniyelerin düzenli periyotlarla yıkanmaması, sağlığımızı riske atmak anlamına gelir.

Özellikle yün yorganların temizliği ihmal edilmemelidir. Yün yorganlar daha fazla gözeneğe sahip olduğundan dolayı daha fazla bakteri ve mikropa ev sahipliği yapabilir.

İpek yorgan, Yün Yorgan, Battaniye ve makinelerinizde yıkayamadığınız her türlü yatak örtüsünün hijyenik koşullarda yıkanması ve sizlere tertemiz şekilde teslim edilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıthane Işıl Halı Yıkama Olarak, Halı yıkamada olduğu gibi, yorgan ve battaniye yıkamada da işimizde iddialıyız. Tüm yorgan ve battaniyeleriniz, profesyonel ekibimiz ve çağa uygun modern makinelerle mükemmel bir şekilde temizlenerek, %100 sağlıklı ve hijyenik hale getirilir. Koku, Deformasyon, Yırtılma ve Sökülme gibi problemlerle asla karşılaşmazsınız.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Ünitemiz.

Teknolojik gelişmeler sayesinde yorgan temizleme merkezlerinde, artık yorgan yıkama işlemleri de gerçekleştirilebiliyor. Tamamen dezenfekte olmalarını sağlayacak özellikteki makineler, ev ortamındaki yıkamaya göre kat kat başarılı sonuçlar çıkarıyor. Evde yorgan yıkama işlemi hem çok risklidir, hem de tam anlamıyla temizlik sağlanamaz. Bu sadece yorganda yerleşik vaziyette bulunan bakterilerin yıkanması anlamına gelir. Onları tamamen ortadan kaldırabilmenin yolu, yorganları ve battaniyelerinizi hijyenik yıkatmaya vermektir.

Bizimle iletişime geçerek en uygun yorgan yıkama fiyatlarından ve en profesyonel yorgan yıkama hizmetinden yararlanabilir , merak ettiğiniz her ne varsa sorabilir, yorganlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz!

İletişim Numaralarımız;

0212 264 75 02

0538 284 82 84