Akatlar Halı Yıkama


Akatlar halı yıkama fabrikası olarak tüm Beşiktaş bölgelerine halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerini %100 profesyonel ve uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Aşağıda yer alan bilgiler ile bizlere ulaşabilir ve halı yıkama fiyatları, halı yıkama randevu takvimi ve yıkama aşamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


akatlar halı yıkama, akatlar halı yıkama iletişim, akatlar halı yıkama fiyatları


Halılarımızı Neden Yıkatmalıyız?

Ev dekorasyonunda olmazsa olmazımız halılarımızdır. Evimizin temizliğine bile önce halılarımızın temizliğinden başlarız.

Çocuklarda astıma kadar giden alerjik hastalıkların başında halılarımızın hijyenik ve temiz olması gelir. Halılarımız temiz değilse ve üzerinde çok fazla kir, toz ve akar biriktiyse, bu hem çocuklarımızın, hem evcil dostlarımızın hemde bizim üzerimizde olumsuz sağlık problemlerine yol açabilir.

Isı yalıtımında da büyük bir öneme sahip olan halılarımız bebekli, çocuklu, nüfus olarak fazla ve evcil hayvanlarımızın olduğu evlerde sık kirlenirler bunun için profesyonel ve tecrübeli bir ekiple çalışmak gerekir.

Akatlar Halı Yıkama olarak memnuniyete önem verdiğimizden işimizin en iyisini yapmaktayız.


Akatlar Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Akatlar halı yıkama fabrikası olan ”Işıl Halı Yıkama” firması, siz değerli müşterilerine her zaman en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel halı temizliği hizmetini bir arada sunmaktadır.

Bizi arayın, pişman olmayın!

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

2002 den beri uzun yılların tecrübesi ile sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren, ”Müşteri memnuniyetinden” beslenen,  güler yüzlü,  kusursuz işçiliği ile müşterilerine profesyonel hizmet sunan,  tecrübeli ekibi ile Akatlar Halı Yıkama işinde daha iyisi olduğunu kanıtlamak için bu sektörde 1 numaralı tercih sebebidir .


Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Abbasağa Halı yıkama olarak Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda en iyisini sunuyoruz.
Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz ve size belirtilen zamanda işimize başlıyor, gereksiz zaman kaybını önlüyoruz. İşlerimizi az veya çok diye ayırt etmeden güler yüzle ve istekle yapıyoruz.
Yaptığımız işlerin arkasında olup, mağdur olmanızı önlüyor, mutlu ve memnuniyeti yüksek müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki başarı yapılan işlerimizin sayısında değil hakkıyla yapılan işlerimizin sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.


Beşiktaş’ta Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir