Talatpaşa Halı Yıkama


Talatpaşa halı yıkama ve benzeri temizlik ihtiyaçlarınız için bizleri arayarak en uygun fiyatlarla, en profesyonel hizmeti satın alabilirsiniz.

talatpaşa halı yıkama, talatpaşa halı yıkama iletişim, talatpaşa halı yıkama fiyatları

Talatpaşa Halı Yıkama

Kağıthane’ye bağlı Talatpaşa mahallesinde halı yıkama hizmeti veren onlarca firma bulunmasına rağmen, Kağıthane Işıl Halı Yıkama fabrikası her zaman müşterilerine ve Talatpaşa halkına en uygun fiyatlarla, en profesyonel halı yıkama makineleri ile ve en güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Talatpaşa’da En İyi Halı Yıkamacı

Talatpaşa mahallesinde halı yıkama fabrikası denilince akıllara ilk gelen, Işıl Halı Yıkama fabrikasıdır. Çünkü Işıl halı yıkama diğer firmaların tümünden farklı olarak müşteri memnuniyetini gerçek anlamda ön planda tutar ve bunu yalnızca uygun fiyatlar ile sağlamakla kalmaz, aynı zamanda temizlediği tüm ürünlerde hijyeni ve sağlığı esas alır.

Neden Işıl Halı Yıkamayı Tercih Etmelisiniz?

  1. Uygun fiyatlara halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor & zebra yıkama, koltuk ve yatak yıkama hizmeti verir.
  2. Son teknoloji halı yıkama ve temizlik makinalarını bir arada, eş zamanlı olarak kullanır ve ürünlerde gerçek temizliği sağlar.
  3. Kullandığı tüm temizlik ilaçları ve yıkama şampuanları anti bakteriyel özelliğe sahip, %100 hijyen sağlayan ürünlerdir. Bu ürünleri özel firmalardan temin eder, fiyat olarak diğer temizleyicilerden yüksek olsalarda, sağlıklı ve hijyenik temizliği ancak bu ilaçlar sağlayabilir.
  4. Halı kurutma odalarında tam kapalı odalar ve vakumlu sistemler ile çalışır. Halılarınızda asla nem ve rutubet kokusu kalmaz, hijyenik bir kuruma sağlanır.
  5. Personeli güler yüzlü ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle yöneticisinden, personeline her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve bu doğrultuda haraket etmektedir.
  6. Halı veya diğer ürünlerinizin evinizden teslim alınması ve evinize geri teslim edilmesi gibi hizmetler tamamen ücretsizdir ve ekstradan bir servis ücreti maliyeti ile karşılaşmazsınız.
  7. Işıl Halı Yıkama belirli zaman periyotlarında özellikle eski müşterilerine indirim kampanyaları yaparak indirimli halı yıkama avantajları sağlar.

Talatpaşa Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Işıl halı yıkama iletişim bilgileri ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Kağıthane ve çevre bölgelere halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir