Seyrantepe Halı Yıkama


Seyrantepe halı yıkama hizmetini en uygun fiyatlarla ve en profesyonel iş anlayışı ile veren firmamız, sizlere sadece bir telefon kadar uzakta!

Seyrantepe’de profesyonel ve güvenilir halı yıkama hizmeti arıyorsanız lütfen bizi arayın. Halılarınızı hızlı ve verimli bir şekilde temizleyebilecek deneyimli temizlik personellerimizden oluşan bir ekibimiz var. Ayrıca, halılarınızı tesisimize taşıma konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için adresinizden ücretsiz alma ve teslim hizmeti sunuyoruz.

seyrantepe halı yıkama, seyrantepe halı yıkama iletişim bilgileri, seyrantepe halı yıkama fiyatları

Seyrantepe Halı Yıkama Fabrikası

Seyrantepe’de bir çok halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalar arasında hiç şüphe yok ki en iyisi, müşterileri tarafından övgüyle bahsedilen ve rakiplerinin de ana hedefi olan Işıl Halı Yıkama Fabrikası bulunmaktadır.

Işıl halı yıkama, en uygun halı yıkama fiyatları, en profesyonel halı yıkama ekipmanları, son teknoloji halı yıkama makinaları, alanında uzman ve deneyimli personelleri ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatları Seyrantepe

Halı yıkama fiyatlarının belirlenebilmesi için öncelikle yıkanacak halının türü & cinsi, halının adeti ve halının metrekaresi gibi önemli bilgilerin önceden bilinmesi gerekmektedir. Her halı aynı fiyata yıkanmayacağı gibi, her halının yıkama fiyatı da değişiklik gösterecektir. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunmak ve en doğru hizmeti verebilmek için sitemizde fiyat paylaşımına yer vermemekteyiz. Bizi arayarak yada Whatsapp üzerinden iletişime geçerek en uygun ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Halı Yıkama İşlemlerini Nasıl Yapmaktayız? 

Merkezi Kağıthane’de bulunan fakat tüm neredeyse tüm Avrupa yakasına hizmet veren Işıl Halı Yıkama, halılarınızı yıkamadan önce, yıkarken, kuruturken ve size teslim ederken nasıl çalışmaktadır? Gelin bu aşamaları birlikte inceleyelim.

  1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
  2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
  3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
  4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
  5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
  6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
  7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
  8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
  9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Seyrantepe Halı Temizliği İletişim Bilgileri

Bize ulaşabileceğiniz detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Kağıthane İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir