Göktürk Halı Yıkama


Göktürk halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen, uygun halı yıkama fiyatları ile müşterilerine hizmet eden bir firma arayışında iseniz; ”Işıl Halı Yıkama” sizlere beklediğiniz hizmeti sunacaktır.


Halı yıkama fiyatları ve iletişim bilgilerimiz için bizi arayabilir veya whatsapp ile yazabilirsiniz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder


göktürk halı yıkama


Göktürk Halı Yıkama Fabrikası

Göktürk halı yıkama fabrikası olarak siz değerli Göktürk halkına en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Bizden aldığınız hizmette memnun kalmama ihtimaliniz söz konusu bile değil.

Tam otomatik halı yıkama makineleri, profesyonel halı yıkama ekibi, alanında uzman ve deneyimli müşteri temsilcisi ve geniş servis ağımız ile halılarınızı derinlemesine ve hijyenik bir şekilde temizliyor, tam kapalı kurutma odalarımızda kurutarak adresinize teslim ediyoruz.

Üstelik halı yıkama ücreti dışında ekstra bir servis, kurutma, paketleme ve benzeri gibi bir ücret asla talep etmiyoruz!

göktürk halı yıkama


Göktürk Halı Yıkama Fiyatları

Göktürk mahallesinde halı yıkama ve temizleme fiyatları bir çok firmaya ve şartlara göre değişmektedir.

Örnek vermek gerekirse; Yıkanacak halının türü, metrekaresi, adeti gibi bilgiler halı yıkama fiyatlarının değişmesinde önemli faktörlerdir. Bu nedenle web sitemiz üzerinden fiyatlandırma bölümünü kaldırmış bulunmaktayız.

En doğru ve sağlıklı fiyat bilgisi için bizleri arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstanbul’un neredeyse tüm ilçelerine hizmet veren ve Göktürk gibi bir çok mahalleye profesyonel hizmet veren firmamızı seçmeniz için önemli bir kaç nedeni aşağıda sıraladık, halılarınızı bize emanet edin veya etmeyin hiç önemli değil. Ancak bizi aramadan karar vermeyin!

  1. Halılarınızı tertemiz yıkayarak ilk günkü temizliğine kavuşturacağımızı garanti ediyoruz. Çıkması zorlu lekelerde bile özel yıkama solüsyonları kullanarak lekeleri minimuma indiriyoruz.
  2. En uygun fiyatlarla, düşük kar marjları ile hizmet veriyoruz ve aile ekonominizi düşünüyoruz.
  3. Söz verdiğimiz tarihte gelerek halılarınızı teslim alıyor ve söz verdiğimiz tarihte halılarınızı teslim ediyoruz. Zaman zaman aksilikler yaşanabilse de bu aksilikleri minimum düzeyde yaşıyoruz.
  4. Halılarınızda sararma, solma, yıpranma, aşınma, delinme, kopma, incelme, kaybolma ve çalınma gibi durumlara karşı garantili yıkama işlemi yapıyoruz. Farklı firmalarda başınıza gelen kötü şeylerin yaşanmaması için tüm tedbirleri alıyoruz.
  5. Sizlerin memnuniyetini sağlayabilmek adına tüm süreçlerde sizleri bilgilendiriyoruz. Halılarınızı teslim etmeye gelecek personellerimiz gelmeden önce sizleri arayarak müsaitlik durumunuzu öğreniyor ve ona göre gelerek halılarınızı teslim ediyor.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir