Eyüp Merkez Halı Yıkama


Eyüp merkez halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız tüm yıkama ve temizleme ürünleri %100 antibakteriyel özelliğe sahip ve %100 hijyen sağlayacak olan ürünlerdir.

eyüp merkez halı yıkama, eyüp merkez halı yıkama fiyatları, eyüp merkez halı yıkama iletişim

Eyüp Merkez Halı Yıkama Fabrikası

Hayatımızın her alanında var olan halılar evlerimizde iş yerlerimizde hemen hemen birçok noktada çok kullanışlı olduğu görülmektedir. Halıların üzerine, yanlışlıkla dökülen ve daha sonrasında da var olan inatçı lekelerin var gücüyle çıkarılmaya çalışılması o halının zamanla tahrip olmasına ve kopmalara neden olabilmektedir. Bu tür halıların, itina ile yüzeylerinden tamamı ile çıkarılması Işıl halı yıkama firmamız sayesinde mümkündür.

Müşterilerimizin hemen hemen her sorunun karşısında lekelerin derinliklerine uygun teknolojik imkânlar sayesinde tüm halılar detaylı bir şekilde temizlenmiş oluyor. Tüm müşterilerimizin, her daim memnun kalması firmamız ve bizler açısından çok önemlidir.  Tüm bu süreçler,  kaliteli hizmet anlayışı ile beraber gelmektedir.


Eyüp Halı Yıkama Firmasında Kullanılan Ekipmanlar

Eyüp Merkez halı yıkama fabrikamızda kullanılan makineler gerçekten alanında bulunan firmalardan kat ve kat en iyisidir. Her konuda var olan, en son teknolojik makineler sayesinde ne kadar deterjanı ne kadar su miktarının tüm detaylı bilgileri makine kendi başına sağlayabilmektedir.


Eyüp Merkez Halı Yıkama Sırasında Yapılan Hizmetler

Eyüp Merkez halı yıkama usulüne uygun bir şekilde yıkama olmadığı takdirde halılar üzerinde bakteriler ne yazık ki barınmaktadır. Bu durum karşısında,  bebekleri olumsuz etkiler. Halı yıkama özelliklerine,  bakıldığı takdirde halıların üzerinde temizlenilmiş olsa bile diplerinde bakteriler ne yazık ki bulunmaktadır. Anti bakteriyeler dezenfekte,  edilmediği taktirde temiz havanın olumsuz yönde etkilediği gözde görülmektedir. Aynı zamanda doğru teknik ile yıkanmayan halılar, zamanla çok zarar görür ve zamanla birlikte halanın uç kısımlarında dökülmeler kopmalar meydana gelir.


Eyüp Halı Yıkamada Firmamızın Verdiği Hizmetler

Işıl halı yıkama firmamız alanında,  en son teknolojik malzemeler ve ekipmanları bir arada bulunduğu en iyi şekilde de hizmet kalitesini sürdüren firmalarımız arasında yer almaktadır. Uzun yıllardan beri aynı,  hizmet kalitesi ve müşteri bağlılığını sağlayabilecek olan çalışmalarımız müşterilerimiz tarafından her daim takdir görülmektedir. Tüm bu süreçler zarfında,  müşterilerimizin memnuniyeti açısından tavsiye yoluyla bizlere ulaşan müşteri sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sizlerde hizmet kalitesi ve benzersiz hizmet anlayışı ile beraber tüm bu süreçlerden faydalanmak isterseniz  irtibat numaralarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


Eyüp Merkez Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Eyüp’e bağlı Merkez mahallesinde halı yıkamacı ve temizlik gibi ihtiyaçlarınız varsa, haftanın 7 günü bizleri arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Eyüpsultan mahallelerine ve çevre ilçelere halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Uygun halı yıkama fiyatları, profesyonel ve kusursuz hizmet için bizi arayın, detaylı bilgi alın.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir