Abbasağa Halı Yıkama


Abbasağa halı yıkama iletişim bilgileri ve halı yıkama fiyatları ile ilgili detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş halı yıkama fabrikası olan ”Işıl Halı Yıkama” firması, siz değerli müşterilerine her zaman en uygun halı yıkama fiyatları ile en profesyonel halı temizliği hizmetini bir arada sunmaktadır.

Bizi arayın, pişman olmayın!

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


abbasağa halı yıkama, abbasağa halı yıkama fiyatları, abbasağa halı yıkama iletişim

Abbasağa Halı Yıkama İletişim

Abbasağa Halı Yıkama Fabrikası mı arıyorsunuz? Öyleyse doğru adrestesiniz!

Abbasağa Mahallesinde birçok halı yıkama ve temizlik şirketi bulunmaktadır. Ancak ne yazık ki bu firmaların bir çoğu merdiven altı diye tabir edilen kötü, özensiz, ne olduğu belli olmayan firmalardır.
Bizim firmamız 2002 tarihinden beri uzun yılların tecrübesine sahip personeliyle profesyonel bir şekilde hizmetlerinizii gerçekleştirmektedir.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Abbasağa Halı yıkama olarak Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda en iyisini sunuyoruz.
Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz ve size belirtilen zamanda işimize başlıyor, gereksiz zaman kaybını önlüyoruz. İşlerimizi az veya çok diye ayırt etmeden güler yüzle ve istekle yapıyoruz.
Yaptığımız işlerin arkasında olup, mağdur olmanızı önlüyor, mutlu ve memnuniyeti yüksek müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki başarı yapılan işlerimizin sayısında değil hakkıyla yapılan işlerimizin sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Öncelikle halı yıkama nedir? İşlemler nasıl yapılır?

Işıl Halı Yıkama fabrikasında halıdaki kirlerin, astıma sebep olan Akar bakterilerinin, zamanla sararmaların ve lekelerin temizlenmesini sağlayan güçlü makineler vardır.

Silkeleme, çırpma ve halıları bezle silme ile geçmeyen bu bakterilerin kesin çözümü profesyonel bir ekip ile gelişmiş, güçlü makinelerle yıkama işlemleridir.

Halı yıkama firmamızda, halılarınızın yıkanması tek bir adım ile gerçekleşmez. Halının profesyonel olarak yıkanmış olması için geçmesi gereken aşamaları vardır.

  1. Öncelikle web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşırsınız, halı adetinizi, halılarınızın türünü ve halılarınızın metrekaresini bildirirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere halı yıkama fiyatları konusunda ve halılarınızın ne zaman alınıp, ne zaman teslim edileceği konusunda bilgilendirmeler yapar.
  2. Fiyat ve zaman gibi kriterlerimiz sizler için de uygunsa halılarınız belirtilen gün ve zaman dilimi aralığında sizlerin adresinize gelinerek, tarafımızca teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın kaybolmaması ve karışmaması için halı üzerine etiketlemeler yapılarak, istenmeyen durumların önüne geçilir.
  3. Teslim alındıktan hemen sonra halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız veya kilimleriniz öncelikle tüy ve kaba pisliklerinden arındırılmak için; Üzerindeki tüy, saç, kıl ve benzeri kaba pisliklerinden arındırılır. Bu işlem ”Kuru – Ön Temizleme” işlemi olarak adlandırılmaktadır ve yıkamaya geçilmeden önce yapılan ilk adımdır.
  4. Daha sonra halılarınızın türüne, kumaşın sıklığına, leke bölgelerine ve leke türlerine bağlı olarak halınıza ve lekelerine uygun leke çıkarıcı ilaçlar ile bölgesel veya tamamen ilaçlanarak lekelerin ön çıkarma işlemi yapılır. Bu işlemde halılarınızın zarar görmemesi ve yıpranmaması için uygun leke çıkarıcıların kullanılması önemli bir noktadır. Lekeli bölgeler veya halınız tamamen ilaçlandıktan sonra ortalama 20-30 dakika boyunca halılarınız bu şekilde bekletilir ve lekelerin tamamen çözünmesi sağlanır.
  5. İlaçlanmış ve lekeleri çözünmüş halılarınız, profesyonel ve son teknoloji ürünü olan tam otomatik halı yıkama makinelerimize alınarak, alt ve üst kısımları olmak üzere derinlemesine fırça, su ve temizlik ilaçları ile yıkanır. Bu işlemde halılarınızda var olan tüm leke, kir, bakteri ve mikro organizmalar halıdan arındırılır ve temiz bir görünüme kavuşması için tüm işlemler yapılır.
  6. Tam otomatik ve profesyonel makinalarda yıkanan halılarınız, üzerindeki ilaçlı su ve köpüklerin iyice arındırılması amacı ile durulama ve sıkma ünitesine alınır. Bu aşamada halılarınız önce temiz su ile durulanır sonrasında ise tamamen suyu çıkana dek merdaneli su sıkma makinalarında suyu sıkılarak, süzülür.
  7. Üzerinde kalan az miktardaki nem ve suyunda tamamen arındırılması için halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimizde tekrar sıkılır ve üzerinde maksimum %20 civarında bir nem kalır.
  8. Yıkama işlemlerinin son aşamasından sonra kurutma işlemlerine geçilir. Kurutma işlemleri için yıkanan ve temizliği kontrol edilen tüm halılarınız ”tam kapalı kurutma odalarında” askılara asılır ve tamamen kuru hale gelene kadar vakumlu ve havalı odalarda kurutulur. Bu işlem sonrası halılarınızda kötü koku kalması ve dışarıdan gelebilecek bakterilerin halılarınıza yerleşmesi engellenmiş olur.
  9. Yıkaması ve kurutması tamamlanan halılarınız, sizlerinde uygun olacağı bir zaman diliminde, sizlerin onayı alınarak adresinize kadar getirilir. Bu aşamada servis ekibimiz sizlere bir fiş ibraz eder ve ödemeyi alır.

Abbasağa Halı Yıkama Telefon Numarası

Beşiktaş’a bağlı Abbasağa mahallesinde halı yıkamacı ve temizlik gibi ihtiyaçlarınız varsa, haftanın 7 günü bizleri arayarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.
Işıl Halı Yıkama fabrikası olarak tüm Beşiktaş mahallelerine ve çevre ilçelere halı yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri en profesyonel şekilde, en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Sabit Telefon: 0212 264 75 02
Cep Telefonu: 0538 284 82 84
Whatsapp: Tıkla & Mesaj Gönder
İletişim sayfamız için ”TIKLAYIN


Beşiktaş’ta Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir