Mecidiyeköy Halı Yıkama 4


Mecidiyeköy halı yıkama fabrikası iletişim numarası, whatsapp numarası ve halı yıkama fiyatları ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, en hızlı yöntem olarak bizi arayabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz;

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84
Instagram: @isilhalikoltuktemizlik
İletişim Sayfamız: ”Tıkla

mecidiyeköy halı yıkama, mecidiyeköy halı yıkama iletişim, mecidiyeköy halı yıkama fiyatları, mecidiyeköy halı yıkama telefon numarası


Mecidiyeköy’ün En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Mecidiyeköy halı yıkama ve temizleme firması olan Işıl Halı Yıkama fabrikası ile sizde tertemiz ve %100 hijyenik halılara sahip olun.

Hem ailenizi hem halılarınızı tehlikeye atmayın!

Mecidiyeköy halı yıkama için aradığınız firmamız; Yıkanan ürünlerinizi poşetleyip, üzerine isminizin olduğu etiketi yapıştırarak, Mecidiyeköy‘de bulunan adresinize ortalama 3-4 günde teslim eder.
Mecidiyeköy halı yıkama fabrikası, halılarınızı gününde, tertemiz ve hijyenik bir şekilde sizlere teslim eder.


HALI YIKAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR ?

Işıl halı yıkama olarak, Şişli ve mahallelerine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Mecidiyeköy halı yıkama hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Merkezi Kağıthane ilçesinde bulunan Işıl Halı Yıkama fabrikası, halılarınızı itina ile tam otomatik makinelerde yıkar. Halı yıkama işi, gerçekten deneyim ve tecrübe gerektiren bir iştir. Deneyimsiz ve işi bilmeyen kişiler tarafından yıkanan halılarınız, zamanla yırtılma, lekelerin çıkmaması, hijyenik olmayan yerlerde steril koşullarda yıkanmaması gibi sorunlara neden olabilmektedir.

Hatta bazı firmalarda; halılarınızın yıkama fabrikasında başka bir halı ile karışması, halılarınızın kaybolması, halılarınızın çalınması gibi durumlar meydana gelebilmektedir.

Merdiven altı halı yıkamacılara güvenerek hem sağlığınızı hem halınızı tehlikeye atmayın !
Mecidiyeköy halı yıkama fabrikası olarak, halılarınızın aşama aşama nasıl yıkandığına; gelin birlikte göz atalım;

  1. Yıkama işleminden önce halılarınız, kilimleriniz tüy alma ünitelerinden geçirilerek, iyice üzerindeki tüy, saç ve benzeri maddelerden arındırılarak; Kuru-Ön temizleme işleminden geçirilir.
  2. Daha sonra halınızın cinsine, kumaşın sıklığına ve türüne bağlı olarak; Her ne lekesi varsa ona uygun temizlik ilacı kullanılarak ilaçlanır ve lekeli bölgelerde ilacın ortalama 10-20 dk arasında beklemesi sağlanır.
  3. İlaçlanmış ve lekesi yumuşatılmış halılarınız, Profesyonel ve tam otomatik yıkama makinelerinde yıkanarak; Derinlemesine temizlenir ve hijyenik bir hale getirilir.
  4. Yıkanan halılarınız makinelerimizde sıkma ve durulamasına ünitesine alınarak; üzerindeki ilaçlı suyun iyice arındırılması ve ıslaklığının büyük bir kısmının gitmesi sağlanır.
  5. Durulanan halılarınız yüksek devir gücüne sahip makinelerimiz ile sıkılarak; üzerinde sadece %20 civarında nem kalır.
  6. Son olarak nemli kalan halılarınız; Tam kapalı kurutma odalarına bırakılır ve tamamen kuru hale gelene kadar bekletilir.

 


Şişli İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler


Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 yorum “Mecidiyeköy Halı Yıkama