Emniyettepe Halı Yıkama


Emniyettepe Halı Yıkama ihtiyaçlarınız için doğru adrestesiniz! Işıl Halı Yıkama sizlere halı yıkama hizmetinde kusursuz bir deneyim sunuyor!

emniyettepe halı yıkama
Bölgenizin En İyi Halı Yıkama Fabrikası

Emniyettepe’de bulunan onlarca halı yıkama fabrikası içerisinde ev hanımlarının en sık ve çok tercih ettiği firma ”Işıl Halı Yıkama” fabrikasıdır. Işıl halı yıkama fabrikası hem uygun fiyatları ile hem de profesyonel makineleri ile müşterilerine her zaman en iyi halı yıkama hizmetini sunmaktadır ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.


Emniyettepe Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyatları halıdaki bir çok özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Emniyettepe halı yıkama fiyatları da bu kriterlere göre değişiklik göstermektedir.

Örnek vermek gerekirse yıkanacak halının cinsi, türü, metrekaresi ve adeti gibi bilgilere göre halı yıkama fiyatları da değişiklik göstermektedir.

Halılarınızı en doğru ve en uygun fiyatlara yıkatmak istiyorsanız bizi arayın!


Emniyettepe Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Emniyettepe’de halı yıkama fabrikası iletişim bilgileri, telefon numarası gibi tüm içerikler aşağıda yer almaktadır.

Emniyettepe mahallesinde halı yıkamaperde yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi tüm ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız:

Sabit: 0212 264 75 02
Cep: 0538 284 82 84
Whatsapp: 0538 284 82 84


Neden Işıl Halı Yıkamayı Tercih Etmelisiniz?

  1. Uygun fiyatlara halı yıkama, yorgan & battaniye yıkama, stor & zebra yıkama, koltuk ve yatak yıkama hizmeti verir.
  2. Son teknoloji halı yıkama ve temizlik makinalarını bir arada, eş zamanlı olarak kullanır ve ürünlerde gerçek temizliği sağlar.
  3. Kullandığı tüm temizlik ilaçları ve yıkama şampuanları anti bakteriyel özelliğe sahip, %100 hijyen sağlayan ürünlerdir. Bu ürünleri özel firmalardan temin eder, fiyat olarak diğer temizleyicilerden yüksek olsalarda, sağlıklı ve hijyenik temizliği ancak bu ilaçlar sağlayabilir.
  4. Halı kurutma odalarında tam kapalı odalar ve vakumlu sistemler ile çalışır. Halılarınızda asla nem ve rutubet kokusu kalmaz, hijyenik bir kuruma sağlanır.
  5. Personeli güler yüzlü ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle yöneticisinden, personeline her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve bu doğrultuda haraket etmektedir.
  6. Halı veya diğer ürünlerinizin evinizden teslim alınması ve evinize geri teslim edilmesi gibi hizmetler tamamen ücretsizdir ve ekstradan bir servis ücreti maliyeti ile karşılaşmazsınız.
  7. Işıl Halı Yıkama belirli zaman periyotlarında özellikle eski müşterilerine indirim kampanyaları yaparak indirimli halı yıkama avantajları sağlar.

Eyüp Halı Yıkama Bölgeleri

Eyüp halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Eyüpsultan’a bağlı tüm mahalle ve bölgelerde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve koltuk-yatak yıkama gibi hizmetlerin tümünü vermekteyiz.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir